ЦыбаФу• 02 июня 2017

Стоптуссин хто давав дітям зайдіть

Вчора почали пити краплі стоптуссин, були у лікаря, послухала і виписала їх. У нас був сухий кашель, іноді проскакувала мокрота. А сьогодні уже більше вологий кашель став, ніж сухий. До лікаря щось не можу додзвонитися.хто пив стоптуссин , давати пити його далі, чи він від сухого кашлю? Хоча в інструкції пише що має і відзарчуючу чи муколітичну функцію. Одним словом щаплуталась я, може хто розбирається, підкажіть
Любимка-анонимка• 02 июня 2017
мы пили три дня его, потом переходили на отхаркивающие и массаж, но лучше идите к врачу, пусть слушает, все индивидуально
Стервочка• 02 июня 2017
Это для сухого кашля прступообразного. У вас стал уже мокрый, но я бы еще подавала 2-3 дня.
автор ЦыбаФу • 02 июня 2017
Ответ дляСтервочка
сьогодні якраз другий день, взагалі то лікар казала набрати її завтра. А то що уже є мокрота, то нормально, бо це ж протикпшльовий препарат, але з відхаркуючою дією.
Пенек Возмездия• 02 июня 2017
стоптусин пить не более 3 дней. да, он и притупляет кашель( если сухой) и немного разжижает. если есть что разжижать.
vorobyshek82• 02 июня 2017
Просто Стоптуссин- от сухого кашля, Стоптуссин Фито- от мокрого кашля. Дочку лечила Стоптуссинами почти 4 года, всегда помогали. Сейчас уже первоклашка, лечимся Бромгексином.
автор ЦыбаФу • 02 июня 2017
Ответ дляvorobyshek82
Дякую, я не можу сказати що в нас 100 мокрий кашель, але уже і не сухий. Вчора був лише сухий. Завтра за дзвоню до лікарем уточню що і до чого, бо боюсь щоб гірше не було