Чупокабра• 14 июня 2017
Така зла ,що аж руки трясуться .
Були у нас в гостях брат з сім*єю.Там є дитина 7 років .Дуже дуже нечемна і забіяка .Завжди коли била моїх дітей ,я мовчала ,не хотіла скандалу .Мої діти її ніколи не зачіпали ,а навпаки хотіли спілкування .Але після таких візитів ,пропадало бажання .Але нічого не зробиш родина є родина .І от остання крапля вчора копнула ця вибачте гімнярка нашу кицьку в голову з всієї сили .!!! Дівчата я аж затерпла .Звук такий був під час удару .. я в шоці .Брат сидить і сміється .Я її трохи посварила .А їм хоть би хни .Але сьогодні зранку мої діти розказують ,що молодшу мою назвала дурою ,скотинякою і свинею.Я вже не стерпіла подзвонила до брата і розказала це все .А він !!!! Починає захищати свою дитину ,яка всіх б*є і їх також.І каже що мої діти брешуть і таке не може бути .Як себе вести ,і що робити .?Спілкуватися з ними немає бажання .І діти мої також не хочуть .Він сказав що приїде ввечері робити очну ставку з дітьми .Дурдом .
ТебеОноНадось• 14 июня 2017
ну хоть есть мужчина в доме , а куогда они были в гостях его дома не было?
Чупокабра
• 14 июня 2017
Ответ дляТебеОноНадось
Та ж був!!! Але ж ніхто не сподівався ,що так в се обернеться .Всі в шоці .Вже коли вони поїхали ,то ми все обговорили .Чоловік сказав що це їхній останній візит.
ТебеОноНадось• 14 июня 2017
вот и молодец- ваш муж
а брат ваш и раньше был таким нахальным? - он старше или младше вас
обижал вас в детстве?
Чупокабра
• 14 июня 2017
Ответ дляТебеОноНадось
вот и молодец- ваш муж
обижал вас в детстве?
Молодший на 6 років .Хамло було з дитинства.Мама завжди захищала йогго ,потакала йому .Мене обіжав.І не вважає це постидним .Я завжди йому допомагалав ,але він все сприймає як належне .ВСі мають перед ним стелитися .Вчора за столом одні мати ,і сидить нарване хоче щось постійно доказуваьти ,ми вже мовчимо щоб з прилурком не спорити при дітях.Але там повний неадекват .Є його думка і неправильна .Всі ідіоти він розумний.Якось так.І дитину так виховує.І бабусів ,дідусів також копає,плюється і обзиває.А він її захищає.
Божий одуванчик• 14 июня 2017
У 7 років копнути кота, це вже взагалі. Я ще розумію, коли маленька дитина, пояснити неможливо. А в 7 років, це ж що далі з неї буде...
Ответ дляЧупокабра
То тримайтесь від нього подалі краще. Він Вам не син, а брат, Ви йому нічим не винні.
Чупокабра
• 14 июня 2017
Ответ дляOlgusya
Автор, а чому ви такі різні з братом? Напевно, ще в брата пту, а у вас вуз?
Так і є.Ну і гени думаю також своє взяли .Він в маму .Я в батька .Мама така що всіх приплете всюди ,лиш би вийти чистою з води .Але так вміла замаскуватися -що всі думали яка добра людина .Вдома плстійно всіх осуджували .Самі ні до чого не робилися .А те що було все залишилося любімчіку брату .А мені сказали що в мене є де жити ,бо в чоловіка є житло .Короче кажучи довга історія .І вже колись описувала тут про спадок була тема моя .
ТебеОноНадось• 14 июня 2017
вот и ответ - ваши родители сами воспитали монстра и нарцисса
а вы были нянькой
этот комплекс штанов - хотели мальчика - но первой родилась дев., зато 2й хлопец - прынц наследный
у вас комплекс забитой золушки
вам от брата надо подальше держаться - страх детский он практически не выбивается
перестаньте быть служанкой и рабой брата - вы ему ничего не должны
хотя вас наверно подругому воспитывали
вначале он маленький уступи
потом ты же большая мудрая - прости
на фиг с плажа таких родычей -
автор - жизнь у вас ОДНА!
не делайте ее невыносимой - будьте счастливы !
а вы были нянькой
у вас комплекс забитой золушки
хотя вас наверно подругому воспитывали
вначале он маленький уступи
потом ты же большая мудрая - прости
на фиг с плажа таких родычей -
автор - жизнь у вас ОДНА!
Чупокабра
• 14 июня 2017
Ответ дляТебеОноНадось
а вы были нянькой
у вас комплекс забитой золушки
хотя вас наверно подругому воспитывали
вначале он маленький уступи
потом ты же большая мудрая - прости
на фиг с плажа таких родычей -
автор - жизнь у вас ОДНА!
а вы были нянькой
у вас комплекс забитой золушки
хотя вас наверно подругому воспитывали
вначале он маленький уступи
потом ты же большая мудрая - прости
на фиг с плажа таких родычей -
автор - жизнь у вас ОДНА!
Дякую.Зараз на душі так паршиво ,що хочеться вити .Згадалося дитинство і все все все що було .
Ядвига Юсьлегко• 14 июня 2017
Ответ дляЧупокабра
Там не доходить мова людська .Та мала їх виховує і вони потаккають .В їхньому гаражі кицька дворова родила котеня .То він викинув на вулицю просто неба .Я йому зауваження зробила .А він рже і каже та шо ти розказуєш треба їх потопити .Мені до ср..ки . ті коти .

Автор, берегитесь вашего брата.
Самая верная проверка человека - на его отношение к животным. Если он жестоко поступает с животным - точно так же он поступит с человеком, проверено неоднократно.
Я инженер, меряю от 1• 14 июня 2017
Автор, ну можна ж перечитати текст перед тим як відправляти?
Як вас читати???
Чупокабра
• 14 июня 2017
Ответ дляСарафанное радио
Як вас читати???
А ще можна пройти мимо ще ,щоб не читати .Мені зовсім не до ваших претензій .
ТебеОноНадось• 14 июня 2017
вы разобрались - он всегда был таким - его так воспитали - для него это норма
ну оно ж аукнется ему и маме вашей
и если комплекс вины сами не можете убрать - идите к психологу
точка невозврата должна наступить - пусть это будет случай с кошкой - чем что-то похлеще
ну оно ж аукнется ему и маме вашей
Моська-слон• 14 июня 2017
Вот же гадина ! После случая с котом вы были обязаны дать по жопе этой террористке. Я против физического насилия, но чёрт возьми ! Кошка же беззащитна перед этим монстром. Подумайте, как вас видят дети: их обижают, а мама сопли жуёт. Привыкнут к такому раскладу и не будут способны постоять за себя. Либо у них в семье большие проблемы и никто не занимается воспитанием ребёнка, либо девочке нужны волшебные таблеточки. В любом случае, девочку надо спасать, но пока родители этого не хотят – ничего не поделать.
Моська-слон• 14 июня 2017
Ответ дляСнегурочко
у нас сечас брат семьей живет( у них ремонт) так взрослые целый день там,а малый их 5л с моими играет, так он то соседу трубу водосточную подпортит,то на моих камнями бросает...а мама моя говорит,не жалуйся,не нагнетай ситуацию Мои малые сами ему рассказали(брату) и синяк от камня показали-так он сказал-ну это так, рабочие моменты((
Не слушайте маму, лучше почитайте, что автору советуют. Ситуации идентичны.
Моська-слон• 14 июня 2017
Ответ дляЧупокабра
Господи, автор, это ужасно
Ничего вы с ними не сделаете, выход только один – оградить свою семью от недалёких родственничков.
ТебеОноНадось• 14 июня 2017
да если брат садист террорист- на фиг надо - автор в детстве настрадалась , тем более по ее рассказам - сидит , пьет- материться - в моем доме , после таких выходок его бы просто не было
а на общие семейные праздники можно встречаться и на нейтральной территории , всегда можно уйти - если он начнет неадекват
66сезон666серия• 14 июня 2017
Ваш брат - быдло, который растит себе подобных. Увы.
Я бы в дом не пускала, здоровая психика моих детей дороже, чем отношения с братом. Не хватало, чтобы в моём же доме мою семью обижали.
Чтобы успокоиться, дайте в дюньдель брату.
Форточка с диоптриями• 14 июня 2017
Прочитала лише пост автора. Але я б таке не терпіла. Дитина брата одразу б отримала в мене підсрачника за кота. І якби образила мою дитину, то я б вимагала вибачень. А як ні, то нічого в гості ходити. І брат, який посміхається, коли його дитина б´є тварину.... Це щось ненормальне.
Мелочунь• 14 июня 2017
Боже. I в мене э такi родичI! Ненавижу ïх. Сестра мужа. Дiти дибiли. Я не можу звузить це спiлкування. Мала обожнюэ цього малого дауна. А дверi в хату закрити не можу бо живу у свекрухи!((((((((
Айболитная• 14 июня 2017
не понимаю зачем вы себя мучаете , если отношения не приносят хороших эмоций , зачем они вам нужны
Мелочунь• 14 июня 2017
Девушки, ну вы так пишите, почему не отреагировала?! Почему на кол ребёнка не усадила! А ничо что папаша мог сестрицу как ту кошку за дитя своё наказать??!!!!!!
Автор человек и вышла из ситуации цивилизовано. Убрать общение-самый верный вариант.
Мелочунь• 14 июня 2017
У меня эта семейка которую я никуда не могу послать! Достала, мой ребёнок бежит плачет что ей в голову ударили, а папаша сидит как кот на яйцах и говорит: никто не видел, значит такого не было! И выгнать я их не могу, с дома свекрухи(так как сестра моего мужа, Ее дочь), и закрыться в комнате не могу так как моя малая писяет кипятком за этим отбросом общества((((((племянником)(((((((((
НаливайКа• 14 июня 2017
Автор, за кошку, безмолвное и беззащитное существо, я бы порвала родителей ребенка. У него на глазах.