Мастер Класс• 29 июня 2017
Ситуація з покупцем, потрібна ваша порада
Продаю взуття на різних сайтах, ситуація з шафи. Продала балетки 41 розміру, стільки переміряю особисто і там 27 см. Покупець отримав посилку і пише, що заберайте товар назад, бо там 26 см. Пишу, що такого точно бути неможе, поєім покупець пише, що вже 26,4 см. Я пропоную відправляйте посилку назад, я переміряю і якщо реально нема 27 см, то поверну гроші і за балетки і за доставку. Покупця не влаштувало, напевно ж чудово знає, що там є 27 см. Потім на мене були написані скарги адміністрації сайту. Ну думаю ладно, простіше буде повернути гроші. Прихожу сьогодні на пошту забирати посилку, а посилка відправлена накладним платежем укрпоштою. Тойсть я не можу перевірити чи балетки не ношені і чи вщагалі в посилці мій товар. Хелп, що робити, розсудіть
культУра• 30 июня 2017
Ответ дляЛипка-прилипка
Вы пишите о том, в чем не разбираетесь. На укрпочте в правилах прописан порядок получения таких посылок - ее можно взять в руки ТОЛЬКО после оплаты.
я забирала на днях - содержимое посылки с наложенным платежом МОЖНО осмотреть, если есть описание вложения. Если такого описания нет, то в этом случае Вы правы.
Мне тоже рассказывали, что нельзя, начали разбираться, нашлось и описание, и посмотреть дали. Киев, отделение 419, если что
очки_ннадо• 30 июня 2017
В правилах Шафи написано, що повернення здійснюється ´наложкою´ зручною для продавця транспортною компанією! Я так повертала бракований товар на Шафі Новою поштою ´наложкою´. Хоча мені було зручно Укрпоштою. На скільки я зрозуміла, то ви самі обрали повернення Укрпочтою, але не знали, що це буде ´наложка´. Тоді покупець не винна. В будь якому разі рекомендую почитати правила сайту, на якому продаєте. Звісно, ви можете домовитись про інші умови повернення, але якщо ви цього не зробили, то воно здійснюється за правилами Шафи.