Неугомонная• 03 июля 2017

Что ещё не поздно высадить на огороде?)

Из овощей? Или зелени
барабанщица• 03 июля 2017
укроп

ГейТуда• 03 июля 2017
укроп, петрушку, горох, огурцы, лук-севок - на зелень, даже картошку- как раз в сентябре будет молодая, недельки через 2 можно сеять редьку (все виды), пекинскую капусту
Лорка-хлорка• 03 июля 2017
огурцы можно, на осень будут как раз. Редьку черную, если употребляете такое. Зелень всю (салат, базилик, петрушка и т.д.)
Голубая фишка• 03 июля 2017
шпинат, укроп, редьку, огурцы
Я шалунья• 03 июля 2017
огірки, кочанні салати, петрушку
трохи пізніше, в середині місяця - чорну редьку, ріпу, дайкони, пекінську капусті і капусту пак-чой
в серпні сію шпінат, рукколу, листову редьку, можна редиску, укроп...
Tanya_SK• 03 июля 2017
Ответ дляЯ шалунья
огірки, кочанні салати, петрушку
Будь-ласка, розкажіть докладніше, як ви вирощуєте пекінську капусту?
Я шалунья• 03 июля 2017
Ответ дляTanya_SK
навіть не знаю, що вам сказати. За 9 років дачного життя я сіяла її разів 6, але вийшло щось тільки двічі, в результаті висіву в середині липня. Висіяла, потім прорідила, що зійшло, підгодувала, обробила від шкідників двічі, бо її дуже жре блошка, з більшим апетитом, ніж білокачанну. Ну і все, залишилось тільки поливати, щоб пов’язалася. Качанчики вийшли невеликими, до 1 кг.
Я не те, щоб сильно її люблю, чесно кажучи, то просто спортивний інтерес і наявність місця на городі - не люблю, коли залисини
Петросянша• 03 июля 2017
Ответ дляЯ шалунья
Дякую дуже!!!
Якраз залисини у мене на городі утворились. Спробую посіяти пекінську!
автор Неугомонная • 04 июля 2017
Ответ дляЯ шалунья
А каким средством обрабатываете лт вредителей)

Я шалунья• 04 июля 2017
Ответ дляКрем для арбуза
На початку сезону для рослин з довшою вегетацією Актарою, Енжіо розвожу і бризкаю. А для рослин з короткою вегетацією, коли місяць очікування маловірогідно, то беру Актофіт, він наче органічний. Табак, часник, чистотіл, господарське мило теж юзаю, але якщо не виходить приїждати частіше 2 тижнів на дачу, то там вже потрібна швидка допомога, з фітотерапією нема коли заводитися