Сумчатая кошка• 06 июля 2017

Є тут такі люди, які оформляють документи на іміграцію у Канаду?

Скажіть будь ласка, де ви проходили медогляд? і коли отримали результати медогляду?
venera25• 06 июля 2017
і чого ви анонім?
автор Сумчатая кошка • 06 июля 2017
Ответ дляvenera25
і чого ви анонім?
написати вам у лічку?
Roman_box• 06 июля 2017
є
Заикальница• 06 июля 2017
Автор, Сегодня в киеве с 19 до 21 проходит встреча всех, кто в Канаду собирается, там можно получить консультацию бесплатно. Если нужно пишите в личку дам адрес
ТигрЛьвович• 06 июля 2017
Мы проходили в Кишиневе, а вы уже создавали тему?
автор Сумчатая кошка • 06 июля 2017
Напишіть будь ласка, скільки ви чекали результати і що ви з собою брали на медогляд (з документів). З посольства щось треба,чи тільки номер справи?