Головная• 23 июля 2017

Цікаво...

Чому більшість тем на порадниці російською? Це так мало людей, які володіють українською мовою?
Попадалочка• 23 июля 2017
Я ’володiю’ украинским, но думаю и разговариваю на русском. Как и множество людей в нашей стране, с этим нужно считаться.
Антонина матушка• 23 июля 2017
Ні, це через те, що ресурс російськомовний.
Разгуляшка• 23 июля 2017
А чому на порадниці так мало тем про розмір грудей? Тільки про розмір взуття чи речей. Напевно, мало людей володіють грудьми.
Мені здається, що кожен розмовляє так, як вважає за потрібне. Чи в нас вже для всіх обов´язкова умова -спілкування на людях тільки українською?
автор Головная • 23 июля 2017
Ответ дляАнтонина матушка
Зрозуміло.
Невидимка Майя• 23 июля 2017
Я понимаю, пишу документы на украинском, читаю деловую и художественную литературу, а говорить красиво и писать не умею.
Научительница• 23 июля 2017
При створенні оголошень зіткнулася з проблемою в ключових словах то при виборі характеристик. Також дивуюся чому російською, є ж Кідстіфф. Ру