Мелочунь• 23 июля 2017
Покарати сина і себе
дівчата , я розумію що 1000 разів неправа але не можу впоратись з злістю. син майже 7 років , цукерки та солодощі з магазинну дуже рідко. переважно мигдаль чи чорнослив в шолодаді , чи злакові батончики. морозиво тільки кілька видів. льодяники , вафлі і інші відходи виключені з нашого раціону. звчайно не дозволяю годувати і давати йому без моєї згоди батькам. мачуха сьогодні поки я поїхала за водою до джерела запрпоеувала йому вафлі. я приїхала побачила замазаний рот сказала тату що то хамство з їхнього боку таке робити. сину сказала що сьогодні він пє тільки воду. свій велосипед заносив п сходах до дому сам, ну і саме головне позбавила його своєї любові. я зла на нього , він знав що він робить , але розумію що моє покарання не адекватне і сама себе гризу і йому нерви пів години тріпаю
Поумничка• 23 июля 2017
Ответ дляМелочунь
Удалено администрацией...
ви хамка, таких як ви ’правильних’ потрібно ізолювати
щира і щаслива людина не буде такою злою
котопёс• 23 июля 2017
Ніхто не має права Вас засуджувати, але...
Коли Ви будете старенька і безпомічна, та захочете вафель, то мабуть будете пити воду, котру отримаєте з холодним мовчанням...
Роза завяла• 23 июля 2017
Ответ дляМелочунь
Удалено администрацией...
а казали, що ви атеїст... угу.
Приму в дар• 23 июля 2017
Ответ дляМелочунь
вже повечеряв , це було сказано йому на емоціях
вы часто на воду сына сажаете? Ну, на ’эмоциях’ так говорите? И как кстати себя наказали? Сына понятно. А себя? А мачеху?
Мелочунь
• 23 июля 2017
Ответ длякнопкодав
вы и сказали: ’у мене не було вибору. ніхто не дбав про моє здоровя’
так , не дбали про здоровя. тато з польщі привозив солодощі кілька коробок , коробки шоколаду , жувачок . вони ж мали розуміти що це шкідливо
неДодекаэдр• 23 июля 2017
Ответ дляДиректриссимо
а какое наказание для себя придумали? в чем себя сегодя огрничили? и скажите, Ваш сын не на грудном вскармливании сейчас? почему не даете ребенку мясо?
уже не на грудном. автор писала.
Пирожкиня• 23 июля 2017
Ответ дляДама-мадама
Автор відповідає на коментар, у якому згадувалася мастурбація у перспективі стосунків матері і сина. Тому ви цілковито праві, в здоровій голові такі думки не виникнуть і виникли вони не в голові автора. Це всього лиш відповідь.
Передача была по Стб
неДодекаэдр• 23 июля 2017
Ответ дляМелочунь
як подолати злість, і адекватні форми реагування на проступок сина
по вашим ответам здесь у меня сложилось впечатление что вы умеете контролировать эмоции.
Поумничка• 23 июля 2017
Ответ дляМелочунь
потрібно битися головою об зеркало))))
Директриссимо• 23 июля 2017
Ответ дляМелочунь
и мясом Вас кормили,да? и сейчас Вы сына лишили и его.
Пирожкиня• 23 июля 2017
Ответ дляМелочунь
Чем поужинал ? Огурцом ??
неДодекаэдр• 23 июля 2017
Ответ дляМелочунь
хто вам теке сказав , я молодша і залюблена обома батьками була .
почему же тогда они не заботились о вас?
Пирожкиня• 23 июля 2017
Ответ дляПриму в дар
Она его зимой индюком покормит , а сейчас и на воде можно
Мелочунь
• 23 июля 2017
Ответ длянеДодекаэдр
я намагаюсь , але я занадто емоційна насправді
кнопкодав• 23 июля 2017
Ответ дляМелочунь
у вас сильная психологическая травма после посещений стоматолога?
автор, поймите. у вас реально крайности.
мисхор2005• 23 июля 2017
Ребёнок,как голодный волчонок,быстро ел вредную вафельку,пока мамы нет дома...Когда он станет взрослым , то будет помнить,что самый родной человек пожалел ему еду...Поверьте ,Ваш сын ,на всю жизнь это запомнит...
Поумничка• 23 июля 2017
Ответ дляМелочунь
ржачна тьотка)))
нічого син виросте, тоді він вам ще не таке скаже, він вас ще лупити буде, кожну вафельку припомне)))) чекайте)))
Мелочунь
• 23 июля 2017
Ответ длянеДодекаэдр
бо треба бути сильним і послідовним . а не дати дитині манку чи мясо і шоколад
Дама-мадама• 23 июля 2017
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В во дворе на коленях у вас сын тоже сидит? Не выхватывайте из контекста. Мой тоже меня целует, и это нормально, проявлять свои чувства. Но в 7 лет говорить мама цьомает при этом сидят на коленях у мамы... ваш тоже так говорит и делает?
Я не можу вам відповісти, оскільки у нас немає двору у тому розумінні, в якому пишите ви. Я вам відповім, що мій може вилізти мені на коліна в аеропорту і, який жах, при всіх лащитися, те саме стосується будь-яких громадських місць, в яких йому нудно. Може робити це на пляжі, в музеї, і як я вже сказала обіймає і цілує на шкільному подвір’ї. Так, мене, особисто мене така поведінка дещо непокоїть, я ввважаю, що це інфантилізм у його віці, але водночас, я знаю, що нічого, щоб вказувало на патологію, відхилення від норми тут немає. Те, що я собі вважаю, це мої комплекси, а не його.
Смурфетта• 23 июля 2017
Ответ дляДиректриссимо
Яке м´ясо, Ви що?
Судячі зі всього, дитина, взагалі, недостатньо вживає високомолекулярні органічні сполуки з амінокислот)
Директриссимо• 23 июля 2017
Ответ дляПоумничка
ржачна тьотка)))
знаю одну семью,где так же ребенка оберегали от вредной пищи, даже в сад свою еду носили. мы обьясняли, чтоттак нельзя - никто нас не слушал, говорили,что мы своих травим. и вот ребенок пошел в школу и....и начал есть сухарики, чипсы, жвачки и т.д. то,чем угощали однокласники. в результате сейчас ребенка лечат - слетела поджелудочная. сейчас ребенок вынужден быть на воде, они его по санаториям теперь тягают.
Мастер Пис• 23 июля 2017
Ответ дляМао_Мяо
полюбите сына
Видимо это невозможно(((. Она любит только себя, слышит только себя и на 101% уверена в своей правоте((((. Не понимаю, к чему, вообще, эта тема?
pollyteika• 23 июля 2017
Ответ дляМелочунь
Ой, і мені на початку 90-их, на Миколая, брат передав з-за кордону пакет солодощів, фарби та годинник.
Злопала з задоволенням.
А Ви згадуєте це з сумом та докором?
Ваша поведінка нагадує батька-стостоматолога Джонні Деппа з фільму Чарлі та шоколадна фабрика.
Не впізнавали себе ніколи?
Злопала з задоволенням.
А Ви згадуєте це з сумом та докором?
Не впізнавали себе ніколи?
Дама-мадама• 23 июля 2017
Автор, от і добре, що ви помирилися. Старайтеся не допускати таких ситуацій, рахуйте про себе хоча б до 10, якщо відчуваєте злість і маєте намір виплеснути її на дитину. Можливо вам допоможе переключення, ’поговоримо про це потім, після вечері, прогулянки, холодного душу’, особливо, якщо ви знаєте, що здатні на надмірну вразливість та такі емоційні рішення.
Хай вам щастить!
МАМА НИКИТКИ-2• 23 июля 2017
Ответ дляДама-мадама
Вы почитайте ответ автора. Мальчик употребляет слова маленького ребёнка, огрызается однолеткам, а это означает что у него нет друзей. Мой бы, да думаю и ваш не сидели бы у меня на коленях, еслибы рядом играли одногодки. Мой идёт и знакомится со всеми, даже в незнакомой обстановке.
Я так поняла, с кем играть а с кем нет сыну решает тоже автор. Ведь дети и плохому научить могу, например жвачку предложить
Галябалована• 23 июля 2017
Ответ дляМелочунь
не читала всi вiдповiдi, але Ви менi нагадали панi Полiтейку по вiдповiдям..дуже схожий стиль..
Упругая попка• 23 июля 2017
Ответ дляМелочунь
про що , він повинен відчути покарання , просто не те що я йому влаштувала холодну війну . а що робити не знаю (
Покарання за вафлю? Ви хвора людина. Шкода вашу дитину