Аноним• 13 сентября 2012

Западная Украина отдельное государство?

почему на западной Украине не любят русских, а москвичей или даже всех россиян зовут москалями? а я недавно была в коммандировке,захожу в магазин,поздоровалась (на русском языке) меня выгнали с магазина и закрыли двери,а хозяин еще и крикнул " Украйна одна,а вы москалюете) Обидно
cranberry• 14 сентября 2012
Ответ дляnata_bmart
) добре, не будемо))
а помітили, що автор вже давно спить)))) а нам , дівчата, ось чого не вистачало)))) спілкування на мові))))))))))))))))))))
nata_bmart• 14 сентября 2012
Ответ дляАноним
а мені навіть дуже корисно поспілкуватися з вами. Бо та посада на котру я претиндую вімагає знання українськоої мови. Починаю розмовляти з директором українською, а потім починаю хвилюватись іііііііііі..... куди діваются мої знання української)))))))
а ви собі зробіть правило) один день в тиждень спілкуйтесь тільки укр.)) знаєте яке вам тренування буде)
Riki_tiki_tavi• 14 сентября 2012
Ответ дляnata_bmart
можна і всі 7, тренування буде в 7 раз сильніше і дієвіше
ми допоможемо))
nata_bmart• 14 сентября 2012
Ответ дляRiki_tiki_tavi
Дуже дякую за цінне зауваження!)))

сьогодні прочитала один відгук, була вражена - для чого писати російською??? чи навіть так - для чого писати??)))))
’если хотите етой осенью бить не сног шибательны Вам сюда .пальто очень хорошего качества фасон суперскый.А самое главное продавец умница поможет с розмером и не обманит .Спасибо Вам побольше таких внимательних продавцов!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!’
ну тут я погоджуюсь))) але хоч посміятись можна)
nata_bmart• 14 сентября 2012
Ответ дляRiki_tiki_tavi
ми допоможемо))
)))))))))))))))))ага) точно
Riki_tiki_tavi• 14 сентября 2012
Ответ дляnata_bmart
ну так і було)))))) і сміх, і гріх))
nata_bmart• 14 сентября 2012
тема то яка цікава)) я востаннє так довго спілкувалась в онлайн режимі років 8 назад, в чаті львівському, поки собі чоловіка там не знайшла))))))))))))))))
Riki_tiki_tavi• 14 сентября 2012
Ответ дляnata_bmart
добре, що тут чоловіки майже не водяться))) та й не за тим сюди прийшли))
Аноним• 14 сентября 2012
Ответ дляnata_bmart
не повірите, але мені якось соромно. Особливо в оточенні російськомовних. Ну не подобається мені її звучання, якось грубо. Не засуджуйте! Якщо на роботу візьмуть, то обов’язково полюблю мову))))
nata_bmart• 14 сентября 2012
Ответ дляRiki_tiki_tavi
) та і я не за тим йшла))) з подружкою сміялись)) досміялись))
Dobra• 14 сентября 2012
Ответ дляnata_bmart
Хотілось пожартувати про коханця, але не буду, мучіни тут рідко заходять, і якісь
Тема вічна.
Але нема агресивних аноніміх, тому все тихо.
nata_bmart• 14 сентября 2012
Ответ дляАноним
))))))) якщо я не помиляюсь, то по мелодійності і красоті звучання укр. мова займає 2 місце в світі)
можливо справді проблема в тому, що не настільки вмієте) от і виходить не дуже гарно) а сором) це поняття відносне)
cranberry• 14 сентября 2012
всім надобраніч
П.С. як гарно на 2-3 сторінці все читати, так доброзичливо....
nata_bmart• 14 сентября 2012
Ответ дляDobra
Тема вічна.
то добре, нехай сплять)
Аноним• 14 сентября 2012
Ответ дляnata_bmart
в оточенні україномовних розмовляю добре, ні чим не відрізняються мої знання від їхніх, але ж думаю російською мовою. Ну не так соромно, як.... незручно.
Аноним• 14 сентября 2012
Ответ дляnata_bmart
а ось мені ГРУБО.
nata_bmart• 14 сентября 2012
Ответ дляcranberry
всім надобраніч
гарних снів вам))))))))))))))
verona-84• 14 сентября 2012
Ответ дляАноним
чиста українська мова не може звучати грубо) вона дуже мелодійна та співоча! Моя вчителька дуже гарно розмовляла, прямо співала цією мовою, а коли розмовляла російською, то з акцентом
nata_bmart• 14 сентября 2012
Ответ дляАноним
зате у вас тут буде гарний тренінг)я думаю, що тут не незручно
Аноним• 14 сентября 2012
Ніч оповила вже все навкруги,
дивляться в душу із неба зірки
місяць тихенько загляне у очі,
і я побажаю спокійної ночі
Riki_tiki_tavi• 14 сентября 2012
Дівчата, всім надобраніч! Гарних снів!
Я дуже рада, що ми так мило поспілкувались і не перейшли на особистості)))))
nata_bmart• 14 сентября 2012
Ответ дляАноним
Ніч оповила вже все навкруги,
дивляться в душу із неба зірки
місяць тихенько загляне у очі,
і я побажаю спокійної ночі
ооооооооо)) ви робите успіхи)на добраніч)
nata_bmart• 14 сентября 2012
і я вже йду) всім гарних снів, дівчата)))і гарного дня)))
Аноним• 14 сентября 2012
Ответ дляnata_bmart
ДЯКУЮ)))
Dobra• 14 сентября 2012
На такій позитивній ноті можна зачинити тему. Надобраніч. А то ззавтра ще хтось стане не з тієї ноги
Аноним• 14 сентября 2012
Ответ дляАноним
совершенно верно
Очень часто в о Львове, говорю на русском, никогда даже не замечала негатива с их стороны.
Аноним• 14 сентября 2012
Ответ дляАноним
Мне объяснили так: они там не только русских не любят ,но и украинцев с восточных регионов ,потому что мы русскоязычные в основном !
Интересно, в Украине хотя бы кто-то говорит на русском?
Аноним• 14 сентября 2012
Ответ дляАноним
ок,допустим хозяин неадекват попался,ну тогда почему русский язык так раздражает? у меня к примеру мама русская,хотя мы на Украине живем
Автор не сочиняйте сказки.
Аноним• 14 сентября 2012
Ответ дляbigbear
У нас таке було в Одесі
Знаете, скорее исключение из правил. Одесса, как и Крым, популярная туристическая зона, украинский не скажу,что очень уж распространен, но звучит,особенно часто летом. Я вот никогда не слышала, чтоб кто-то нахамил в ответ на обращение на украинском. Возможно, что ответили так из принципа,когда-то наткнувшись на такое обращение к себе .
А вот в Севастополе видела ситуацию на рынке. Когда продавщица -татарка реально не понимала языка, а покупатели, судя по речи, жители Западной Украины, с хамством ей талдычили на родном, хотя женщина их просила сказать названия товара на русском...На что покупатели на щирий украинский стали объяснять ей, где она живет и что она должна. Меня эта ситуация тогда подбесила конкретно...
Аноним• 14 сентября 2012
я еще во время СССР будучи студенткой любила ездить в Прибалтику. Вот как в Латвии русских не любили, никакого КГБ не боялись.

Завоевателей могут бояться, но не любить. Носители русского языка олицетворяют бывший СССР, в котором именно этот язык был главным в ущерб национальным. Сама из русскоязычной семьи, люблю этот язык и с удовольствием на нем говорю, но от правды никуда не денешься.