Лагшмивара• 29 июля 2017

Дівчонки хто виправляв гормомальний фон(тестостерон)?

Дічвонки скажіть будь ласка хто виправляв гормональний фон?
в мене не значне відхилення від норми!
почала пити таблетки то почала бути дуже нервова!
тепер не знаю що робити і не впевнення що помогло якщо чесно!
по признакам так само все і залишилось,якщо в когось була подібна ситуацію підскажіть розкажіть!
Уси-пуськи• 29 июля 2017
А що вам призначили? Щось на зразок Діане-35, Жанін, Ярину, Джаз?

автор Лагшмивара • 29 июля 2017
Спочатку типу якрини!!
а мені від неї ставало гірше і я не могла переносити і запахів доходило до того що від зубної пасти ставало погано! і нерви здавали страшно!!
Після того був дуфастон і верошпірон!
на скільки я наю то верошпірон для того щоб не поправлятися!!
то мені вже стало краще!!
автор Лагшмивара • 29 июля 2017
але змін я особливо не побачила!!
Уси-пуськи• 29 июля 2017
Ответ дляЛагшмивара
але змін я особливо не побачила!!
Чого ж ви так кричите? (В кожному реченні знак оклику).
Всі ці таблетки дають тимчасовий результат. Поки п´єте, то результати аналізів можуть бути нормальними. Перестаєте - все повертається. Але, щоб був якийсь тимчасовий результат, то таблетки треба пити десь з півроку, а не місяць.
А інших способів зниження тестостарону ще не придумали.
автор Лагшмивара • 29 июля 2017
я не кричу.
я завжди ставлю знаки оклику,дурна привичка!
так я пила більш ніж пів року,а на мою думку то результату немає,це по моїм признакам,а повторну аналізи я не здавала.
Мій організ як себе до цього проявляв так і проявляє.

Колись мені говорили що можна навіть виправити їжею гормональний стан!!
Ромашкинная• 29 июля 2017
ПлюшкамиБалуюсь• 29 июля 2017
а чого ви взагалі його перевіряли? в вас зайва вага?
Печальки.нет• 29 июля 2017
У эндокринолога были? Что говорит? Как у вас проявляется повышенный тестостерон?