Звоночек• 31 июля 2017

Порадьте лора дитячого Київ

Порадьте адекватно го лора для дитини. Підозрюю аденоїди. Щрб можна було записатися на час і не чекати у черзі. Бажано правий берег.
Апрель Ивановна• 31 июля 2017
сколько я не искала... понравился только Вергуленко, клиника Ганнимед. Все остальные только или залечивали или говорили тоже, то и остальные, а лечение не помогало

Alyona11• 31 июля 2017
Могу порекомендовать своего очень хорошего ЛОР-врача - это Лесница Юрий Владимирович. Он принимает в клинике ’Амеда’ на Софиевской Борщаговке, ул. Южная, 7. Прекрасный врач!
sirenko• 31 июля 2017
Мой совет после долгого поиска компетентного лора: Бака Л.М. на Алишера Навои!
Фрося_Бурлакова• 31 июля 2017
Смагина Татьяна Васильевна, в лоринституте. Очень компетентный специалист!
Забагаловка• 31 июля 2017
Панченко Оксана Олександрівна, приймає в 5 дитячому стаціонарі, черги до неї великі, але вона приймає дитину по 2 хвилини. Не виписує всяку гомеопатію.
Я не такая• 29 августа 2017
Ответ дляЗабагаловка
За 2 хвилини лікар тільки ’здрасьте’ вспіє сказати :)
Я_поехала• 29 августа 2017
Удалено администрацией...
Забагаловка• 29 августа 2017
Ответ дляЯ не такая
нам за 2 хв вона поставила діагноз і виписала лікування. У неї такий потік дітей, що вона дивлячись на дитину бачить чи є гайморит, може помилитись односторонній чи двохсторонній. ренген як правило її діагноз підтверджує.