ВсеЧетко• 05 августа 2017

30-ти летние, а вы считаете себя старыми?

Скелет дыни• 05 августа 2017
Ответ дляЯ_поехала
Ну якщо без дітей, не заміжні ,і не супер спеціаліст, тоді так.Ви не конкурентка 20-ти річним.А якщо мені 32, двоє дітей, любимий чоловік, людина робота, і від’ работодателей’, відбою немає, в декреті не дають посидіти, дзвонять запрошують, хто швидше, тоді розумієш, що ти ще молода і перспективна і потрібна всім.Це вже не від віку залежить, а від людини.
То есть если бы я была замужем и с детьми, но не супер специалистом то работодатели б по другому относились? Не понимаю, причем тут дети и муж? Меня в 22 года на собеседовании сразу спросили: когда планирую детей рожать. Значит уже в 22 года их не устраивало что я способна к деторождению.

Я_поехала• 05 августа 2017
Ответ дляСкелет дыни
Ви мене не зрозуміли зовсім,робота до сім´ї відношення не має, я вам в комплексі написала, що при наявності всіх факторів я почуваю себе молодою.Мені дзвонять і запрошують на роботу, по причині кваліфікації, їм підходить як я працюю.А почуваю себе так , бо у мене вже дітки 8 і 3 , чоловік, робота і я ще молода.А без цього всього я б себе вважала і справді старою, що вже 30, а ще нічого не встигла.В декреті було по року, компроміс з роботодавцями, ну і сама боялась випасти з життя.
Телочка• 05 августа 2017
34.Вы шутите? Я вообще девочка.!
Скелет дыни• 06 августа 2017
Ответ дляЯ_поехала
А, ну тогда понятно.