Мини-бикини• 12 августа 2017
Сколько у парней 18 -ти лет в штанах?
Мне 22,так случилось что зацепил и очень хочу парня,но ему 18. Вопрос - чего ожидать от размера,все ли там в таком возрасте впорядке? я всегда была с парнями старше ,поэтому не обознана в такой информации
Vovchik_1978• 12 августа 2017
Ответ дляДюагональ
Сам себя не похвалишь так никто и не похвалит)))))))) Размечтался. Вспомнила бабка как девкой была))))
вас це розлютило ? хочете поговорити про це ? ))
Фрикаделька• 12 августа 2017
Ответ дляVovchik_1978
а я мав це зробити ? я напевно щось пропустив ? )) де я таке написав ?
вот твоя тема и фото твоих трусов.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1901538
Vovchik_1978• 12 августа 2017
Ответ дляКукарачка
Вообще-то наоборот все. В 18 длиннее, но Уже, позже становится толще, но немного короче. И, естественно, от диеты не зависит
не буду з вами спорити )) кажу що пам´ятаю, хоча можу довести що ви не праві, бо бувають виключення )) Як наприклад у 18 років можна сидіти на массі при занятті спортом і точно буде товстішим ))
Нарисовалось• 12 августа 2017
Ответ дляVovchik_1978
наскільки пам´ятаю себе у 18 років, то як був великий, таким і залишився ) правда діаметр вроді менший з часом став бо на дієту сів
а вы вообще троляка-баба спрятавшееся под фоткой мужика...
Vovchik_1978• 12 августа 2017
Ответ дляФрикаделька
а тебе мех на женской п..е не колит губы?или щикотно?
фу .. як же це себе треба не поважати, щоб про себе так писати
Vovchik_1978• 12 августа 2017
Ответ дляФрикаделька
вот твоя тема и фото твоих трусов.
це не моя тема )) я не настільки деградував ))
Кишечная палочка• 12 августа 2017
Ответ дляVovchik_1978
ввовчик ну как не знаешь
как карандаш? два карандаша? два карандаша и два фломастера?
Кондуктор трамвая• 12 августа 2017
Ответ дляVovchik_1978
18 см )) не гігант, но жалоб не було ))
Без фото это просто пустословие
Vovchik_1978• 12 августа 2017
Ответ дляКондуктор трамвая
Без фото это просто пустословие
так я ж нікого і не заставляю вірити в це :) а фото самі розумієте не викладу, поки не поведу в РАГС
Нарисовалось• 12 августа 2017
Ответ дляСиреневая цапля
Да он во всех темах уже отметился, Вовчик, трусы свои ты выложил?
ДААА это он 100%%%%%
Однозначная• 12 августа 2017
Ответ дляVovchik_1978
Вы до брака секс не приемлите?
Vovchik_1978• 12 августа 2017
Ответ дляНарисовалось
ДААА это он 100%%%%%
давайте поспоримо ? Але на нормальну суму , щоб я зміг трохи і адмінам дати щоб вони відкрили тему того аноніма ? Так ви готові поспорити ? чи просто балаболка ?
Vovchik_1978• 12 августа 2017
Ответ дляОднозначная
Вы до брака секс не приемлите?
приємлю )) але ж не з усіма підряд :)
Нарисовалось• 12 августа 2017
Ответ дляVovchik_1978
Вы в первую очередь троляка ,баба спрятавшийся под фоткой мужика! Ты -баба!!! Уже все давно знают!
Vovchik_1978• 12 августа 2017
Ответ дляНарисовалось
я не знав, що я баба :) дякую .. Хоча у баб вроді нема того, що є у мене
Чи може я не з тими бабами зустрічався ?
Нарисовалось• 12 августа 2017
Ответ дляVovchik_1978
Ото тэппэр будш знать шо тэбэ викрили
Герцогиня• 12 августа 2017
Ответ дляVovchik_1978
хвастульки)))
Vovchik_1978• 12 августа 2017
Ответ дляГерцогиня
хвастульки)))
ой, ну не треба вже так )) походіть по НУП форумам (здається так вони називаються) і побачите що таке хвастульки .. Там з таким розміром би засміяли, хоча не спорю, середній в Україні вроді 15-16
Герцогиня• 12 августа 2017
Ответ дляVovchik_1978
нет, спасибо, мне и на этом хорошо, а разного рода цикави товарищи и сами к нам придут)
Vovchik_1978• 12 августа 2017
Ответ дляНарисовалось
Ото тэппэр будш знать шо тэбэ викрили
я б сказав навіть накрили )) все життя думав , що хлоп, а тут дізнався що баба.. Хоча все таки треба буде уточнити бо трохи підозріло . А що ж тоді таке у мене внизу ?
Нарисовалось• 12 августа 2017
Ответ дляVovchik_1978
пи...я внизу-хватэ выдумлять..вже давно знають усi шо ти троляка баба
Vovchik_1978• 12 августа 2017
Ответ дляНарисовалось
я не знайомлюсь на форумах :)
Я такая боевая• 12 августа 2017
Вы што не знаете, что каждый год член вырастает на 1 см, вплоть до 30 лет, тоесть у него 18см
Vovchik_1978• 12 августа 2017
Ответ дляЯ такая боевая
тут ви не праві. Якщо розтягувати, то не тільки до 30-ти може рости.. Але напевно більше вам знати не потрібно. Все інше вам розкажуть в школі в старших класах :)
Пешеходик• 12 августа 2017
Ответ дляVovchik_1978

И в трусах женских разбирается, и тут похвастается. Я извиняюсь у мужчин меньше 60 кг. по вашему описанию вообще ничего в штанах нет, ’соломка’
Vovchik_1978• 12 августа 2017
Ответ дляПешеходик

задовбали ви із своїми трусами :) ідіть в ту тему з трусами і там говоріть про них якщо вам так цікаво :)
на рахунок кілограмів я сказав по пам´яті по собі, я не заставляю вас в щось вірити :)
Дюагональ• 12 августа 2017
Ответ дляVovchik_1978
Ептить, гермафродит что ли?