Диверсификация• 17 августа 2017
Кисти для макияжа must have правда или миф?
Вопрос к тем девочкам, которые наносят макияж, не только помаду и туш.
Пасти Ла• 17 августа 2017
Конечно да! Обязательна кисть для растушевки теней, нанесения румян, тональный можно и руками нанести (или бьюти блендером)
Бабканадвоесказала• 17 августа 2017
Конечно да! Но только форменными кистями. Для меня обязательны: кисть для бровей, для растушевки теней и нанесения румян!
Стильная штучка• 17 августа 2017
Не уявляю собі як можна зробити нормальний макіяж тільки руками, це можливо тільки при умові ідеальної шкіри і виразних рис обличчя, а так це так само що чистити зуби пальцями - ти наче і почистив, а ефект все таки інший ніж після зубної щітки
Диверсификация
• 17 августа 2017
Ответ дляСтильная штучка
Спасибо, а какую фирму посоветуете кистей?
Если можно фото?
Диверсификация
• 17 августа 2017
Ответ дляПасти Ла
Если можно фото?
Диверсификация
• 17 августа 2017
Ответ дляБабканадвоесказала
Если можно фото?
Стильная штучка• 17 августа 2017
Ответ дляДиверсификация
Если можно фото?
Дивлячись яку суму ви на це готові виділити, я наприклад не бачу змісту витрачати тисячі за відомі бренди - я не професіонал. тому в мене різнобой, брала на Алі Експресі репліку Реал Технікс, дуже хороша якість не дивлячись що не оригінал, в Єві брала різних наших фірм, теж мені все підходить, а з фірмових можна взяти Zoeva, Inglot, вибрати пару базових, не обовязково скупати пачками