Слоник-тоник• 20 августа 2017
Большой долг по алиментам, хочу отсудить квартиру
Забрала доки из юстиции, бывший не платит алименты с момента подачи на него заявления,т.е. с 2013 года,за этот период накопился долг 42тысячи. Мои действия?
Инспектор в юстиции сказали - идите в полицию. А толк?? Все равно платить не будет
Хотя в полицию я все же пришла. В полиции покачали головой и сказали.....ну можете конечно написать заяву, припугнем его.
У МЕНЯ вопрос, могу ли я отсудить часть квартиры в счёт долга? У нас есть совместно купленная квартира ещё по молодости за 400 долларовя в ней живу с ребенком. Могу ли я её отсудить?
Смурфик• 22 августа 2017
Ответ дляВездевлазиющая
Якщо ж заявлена вимога лише про зняття арешту з майна, то сплачується судовий збір як за заяву немайнового характеру.
Арест снимается судом, я бы не советовала накладывать арест в вашем случае. это на сегодняшний день 640 грн суд сбора. А ведь муж ваш не собирается свою часть продавать, да и не сможет, потому как должник.
Суд може відступити від засади рівності часток подружжя, враховуючи інтереси дітей або непрацездатних повнолітніх дітей, які з ним проживають, або інші обставини, що мають істотне значення за визначених законом умов, зокрема, якщо один із подружжя не дбав про матеріальне забезпечення сім’ї, приховав, знищив чи пошкодив спільне майно або ж витрачав його на шкоду інтересам сім’ї, то у такому разі його частка може бути зменшена. За рішенням суду частка майна дружини, чоловіка може бути збільшена, якщо з нею, ним проживають діти, а також непрацездатні повнолітні син, дочка, за умови, що розмір аліментів, які вони одержують, недостатній для забезпечення їхнього фізичного, духовного розвитку та лікування.
Увеличьте свою часть квартиры. Пусть ему останется только , скажем, ванная. И Эту ванную отсудите в счёт долга. Всё. Но от алиментов отказываться не спешите. Найдите адвоката вдумчивого.
Хотелось бы увидеть хоть один реальный случай когда суд отступил ’від засади рівності часток подружжя, враховуючи інтереси дітей або непрацездатних повнолітніх дітей, які з ним проживають, або інші обставини, що мають істотне значення за визначених законом умов’. Как правило мужья потом подают апеляцию, что судам совершенно никчему, поэтому такая схема не реальна!!! Хотела сразу тоже так сделать, но пообщавшись со знакомым судьей оставила эту затею!
Бабка в тапках• 22 августа 2017
Ответ дляСлоник-тоник
Ну жить то я могу где угодно
Я хочу официально оформить квартиру на себя
Не 1|2-ю часть, а полностью
я хотела сказать, что допустим я - живу у мужа, делаю там ремонт, оплачиваю коммунальные...и я не могу сказать его родителям - оплачивайте коммуналку, раз Вы тут приписаны. я живу - я плачу. полностью.
Вы там живёте - вы делаете ремонты и платите коммунальные.
ставьте счётчики и будете оплачивать только за то, чем вы пользуетесь.
Вездевлазиющая• 22 августа 2017
Ответ дляСмурфик
Если судья долго рассматривал дело, годик примерно..и к тому же уже назначен бессрочно, то ему абсолютно наплевать и на апелляцию, и на кассацию. И даже на Вищу квалификацийну, если вы знаете, что это такое. Те вообще не рассматривают жалобу на судью, пока срок не пройдёт.
Что касается реальных случаев, то-стучите, и откроется.Такие реальные случаи есть, глаза на лоб лезут иногда.
Вездевлазиющая• 22 августа 2017
Ответ дляУпругая попка
да ну нет такой процедуры, зачем вы снова и снова автора в заблуждение вводите.
РІШЕННЯ
Іменем України
м. Носівка 16 лютого 2007 р.
Носівський районний суд Чернігівської області у складі: головуючого - судці Киреєва О.В. при секретарі Проскурні О.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом Акціонерного поштово-пенсійного банку «Аваль» до ОСОБА_1 про виділення в натурі частки, що є в спільній частковій власності,
встановив:
Акціонерний поштово-пенсійний банк «Аваль» звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 про виділення в натурі частки, що є в спільній частковій власності, мотивуючи його тим, що рішенням Носівського районного суду від 17 червня 2005 року з відповідача на користь Акціонерного поштово-пенсійного банку «Аваль» в особі Чернігівської обласної дирекції було стягнуто 1 470,11 грн. заборгованості за кредитним договором та 51 грн. судових витрат. 27 липня 2005 р. Носівським районним судом було видано виконавчий лист про стягнення з ОСОБА_1на їх користь 1 521,11 грн. Виконавчий лист був направлений для примусового виконання до державної виконавчої служби Носівського району. Державні виконавці відкрили виконавче провадження, встановили, що боржнику на праві власності належить 2/3 частини АДРЕСА_1. Постановою державного виконавця від 06 березня 2006 року був накладений арешт на вказане майно та оголошено заборону на його відчуження. Відповідно до вимог діючого законодавства з метою погашення боргу державний виконавець зобов´язаний звернути стягнення на належні боржнику 2/3 частини будинку. Акціонерний поштово-пенсійний банк «Аваль», як кредитор співвласника майна, що є у спільній частковій власності, у разі недостатності у нього іншого майна, на яке може бути звернуто стягнення, може пред´явити позов про виділ частки із спільного в натурі для звернення на неї стягнення.
В судовому засіданні представник позивача Іллюшко О.М. підтримав позовні вимоги, просив виділити в натурі 2/3 частини АДРЕСА_1, які належать ОСОБА_1на праві спільної часткової власності, стягнути з відповідача витрати за проведення будівельно-технічної експертизи в сумі 976,42 грн., витрати по оплаті державного мита в сумі 17 грн.
В судовому засіданні відповідач повністю визнав позовні вимоги, пояснив, що кредит він витратив на власні потреби, з дружиною шлюб розірвав, відносин не підтримує, дочка, якій належить 1/3 частина будинку, не бажає заплатити за нього кредит та оформити на себе право власності на будинок. В даний час він втратив роботу, не має фінансової можливості погасити борг по кредиту. Згоден з тим, що його частину виділили та продали.
Вислухавши пояснення представника позивача, відповідача, вивчивши і дослідивши письмові докази, суд приходить до висновку про те, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
В судовому засіданні встановлено, що ОСОБА_1 є власником 2/3 частин, ОСОБА_2- 1/3 частини АДРЕСА_1, що підтверджується договором купівлі-продажу від 01 березня 2003 року (а.с. 20), довідкою Носівського БТІ від 16 лютого 2006 року (а.с. 10).
З матеріалів справи вбачається, що з ОСОБА_1 підлягає стягненню 1 521,11 грн. боргу, що підтверджується копією виконавчого листа (а.с. 8).
З висновку № 240Ц судової будівельно-технічної експертизи від 19 жовтня 2006 р. видно, що можливе виділення в натурі 2\3 частини АДРЕСА_1 (а.с. 44).
Згідно зі ст. 366 ЦК України, кредитор співвласника майна, що є у спільній частковій власності, у разі недостатності у нього іншого майна, на яке може бути звернуто стягнення, може пред´явити позов про виділ частки із спільного в натурі для звернення на неї стягнення.
За таких обставин суд приходить до висновку про те, що вимоги позивача обгрунтовані на законі, знайшли своє підтвердження добутими та дослідженими в судовому засіданні доказами, які визнаються судом достатніми та допустимими.
Судові витрати по справі складаються із сплаченого держаного мита в сумі 17 грн. (квитанція про оплату а.с. 4) та вартості проведення експертизи в сумі 976,42 грн. (акт здачі-прийому роботи а.с. 38).
З відповідача на користь державного підприємства „Судовий інформаційний центр’ підлягають стягненню витрати на інформаційно-технічне забезпечення в розмірі ЗО грн., оскільки на час звернення позивач до суду не було сплачено зазначені витрати.
Судові витрати підлягають стягненню з відповідача на користь позивача.
Керуючись ст. ст. 213, 215 ЦПК України, ст. 366 ЦК України, суд
вирішив:
Позов Акціонерного поштово-пенсійного банку «Аваль» задовольнити. Виділити в натурі 2/3 частини АДРЕСА_1 Чернігівської області, які належать ОСОБА_1на праві спільної часткової власності.
Іменем України
м. Носівка 16 лютого 2007 р.
встановив:
вирішив:
Вездевлазиющая• 22 августа 2017
Ответ дляУпругая попка
Читайте матчасть. Только в этом решении стягувач банк. А в деле этой дамы стягувач будет она.
Бабка в тапках• 22 августа 2017
Ответ дляСлоник-тоник
какой договор? Договор купля-продажа?
Если этот то на двоих. Там прописаны я и он
да киньте уже сюда фото договора. адрес и фио можно замазать в фотошопе. так будет быстрей и понятней
Вездевлазиющая• 22 августа 2017
Ответ дляУпругая попка
у автора долевая собственность
Не думаю, что ответчик будет очень искушен в таких тонкостях, как банк-кредитор и просто стягувач. Да и адвокатов в том городе чётких мало. Как суд решит, так и будет. Суд решает, суд.Давайте здесь не бряцать оружием, это автору вряд ли поможет.
Дежурняшная• 22 августа 2017
Ответ дляВездевлазиющая
Она не виделит внатуре полквартиры. Это решение не к этому случаю
Вездевлазиющая• 23 августа 2017
Ответ дляДежурняшная
Половина квартиры его, так, выделять не надо. Но в основе иска будет его долг. Она вполне может просить эти полквартиры в счёт долга. Без ареста этой половины. В суде предлагает ему мировую, он отдаёт свою половину в счёт долга.Или же суд решает.