забиякина• 16 сентября 2012

Битое стекло. Поделитесь рецептом

Девочки. Поделитесь провереным рецептом торта битое стелко. Как Вы готовите?
Спасибо
Букашки• 16 сентября 2012
http://nnm.ru/blogs/kivel/tort_bitoe_steklo/

автор забиякина • 16 сентября 2012
Ответ дляБукашки
Мигулька• 16 сентября 2012
Викладаю свій рецептик.
Залити 3 різнокольорові пачки желе з розрахунку 1 пачка на 1 ст води, коли застигне порізати невеликими кубиками
Поламати 1 п вершкового і 1 п шоколадного крекеру (1 печиво на 3-4 кусочки)
Розвести 1 п (25 гр) желатину в 0,5 ст гарячого молока
Окремо збити 1 літр сметани з 1 ст цукру і 1 п ванільного цукру
З´єднати охолоджений молочний желатин з збитою сметаною, додати поламаний крекер, порізане желе, перемішати, влити в форму і поставити в холодильник
Коли застигне, перевернути форму (щоб відстало, я викладала форму кульочком, потім перевернула і зняла кульок)
Хто не любить печиво, може не давати, а дати більше желе.
автор забиякина • 16 сентября 2012
Ответ дляМигулька
Викладаю свій рецептик.
спасибочки