Чумачечая Весна• 17 сентября 2017
Кто из Трускавца? Нужен уролог
Девочка, кто живёт в Трускавце или отдыхал, пил воду. Посоветуйте хорошего уролога, и можно терапевта. Чтобы смогли грамотно назначить лечение. Едет брат, у него проблема - камни в почках. Заранее спасибо.
Надя Alles• 17 сентября 2017
Не їдьте в Трускавець)
Краще в Східницю, 20 км від Трускавця.
Пошукайте в гуглі.
В Східниці вся вода з джерел витікає, а не по ржавих трубах, як в Трускавці. Там ліс, повітря чисте, природа.
Жити можна, як в часному секторі в людей (можу дати номера), так і в санаторіях або базах відпочинку.
В Східниці є декілька урологів, в медичних центрах.
Краще в Східницю, 20 км від Трускавця.
Пошукайте в гуглі.
Дайте подумать• 17 сентября 2017
Ответ дляНадя Alles
Не їдьте в Трускавець)
Краще в Східницю, 20 км від Трускавця.
Пошукайте в гуглі.
Краще в Східницю, 20 км від Трускавця.
Пошукайте в гуглі.
Вот это чуууушь!!!
Чумачечая Весна
• 17 сентября 2017
Ответ дляНадя Alles
Не їдьте в Трускавець)
Краще в Східницю, 20 км від Трускавця.
Пошукайте в гуглі.
Краще в Східницю, 20 км від Трускавця.
Пошукайте в гуглі.
Спасибо, предложу этот вариант ещё рассмотреть
Чумачечая Весна
• 17 сентября 2017
Ответ дляПеченюшка
Есть очень хороший, фамилия Лысык Орест
Случайно нет координат? В интернете о нем есть, а как связаться не нашла.
Печенюшка• 17 сентября 2017
і я тут живу, чим Вам Лисик не вгодив, звертаюся до нього не раз, це лікар з досвідом, і дуже великим, кращих від нього не чула.