ХдеЯсь?• 31 августа 2013

Продавець не відправляє оплачену бу куртку. Що робити?

Доброго дня,підкажіть будь ласка,що робити в такій ситуації.Перерахувала за б/у куртку (дитячу осінню )140 грн в понеділок.Відписалась вона мені тільки наступного дня.Цитую особисту переписку: "Добрый день,мы с ребенком попали в больницу.
Я здесь без интернета проверить счет и отправить смогу попозже
извините за неудобства,я вам потом напишу"

За її словами,вона без інтернета,але відповідь на сайті написала і заходила на сайт пізніше. Тоді чому ж не може перевірити рахунок?(У неї є Приват 24)В крайньому випадку рахунок можна перевірити подзвонивши до опература Привату. Чи я не права?

Куртка мені потрібна вже зараз,але продавець мовчить і не відправляє товар. Як бути?
автор ХдеЯсь? • 02 сентября 2013
Ответ дляБелая и пушистая
читая вашу гостевую и отзывы, кажется, что вы просто уже достали продавца. Если одному продавцу вы написали: ’,за 2 дня 48 сообщений на кидстаффе и 38 смс на тел....’, то я вообще не представляю,что же сейчас с лс данного человека
Вы черзчур эмоциональная. Прямая дорога в магазин. В ЧС
Якщо у вас по ділу є що сказати -кажіть,а так просто желч і злобу свою від нудьги виливати не бачу змісту вислуховувати і виправдовуватись. Чи у вас більше немає чим зайнятись,крім того,як читати мою гостьову?І тим більше мене не цікавить,що ви там собі науявляли! Так,що більше не старайтесь-на мене це враження не справляє! Шкода просто таких,обмежених, як ви!

автор ХдеЯсь? • 02 сентября 2013
Дякую всім за слушні поради! Закриваю тему,бо не маю ані найменшого бажання вислуховувати дамочок, які зовсім не по темі, базуючись лише на одному негативному відгуку в гостевій, чіпляють на тебе ярлики. Любі,мами,вам видно скучно?Інакше ви би такими речами не займалися. Якщо скучно -підіть відірвіться на своїх чоловіках,якщо вони у вас є звісно,чи дітях, мені не важливо. Не потрібно ’бризкати слюною’ на людину,про яку ви нічого не знаєте і яка,тим більше,не зробила і не сказала вам нічого злого. Я думала,що ’советчица’ -це форум,де можна знайти пораду.Виявилось- що це просто собі лавочка,де мамочки,типу,анонимних новогоднихпальм’ від скуки розважають себе, ображаючи ні в чому не винних людей. Шкода вас!
Белая и пушистая• 02 сентября 2013
Ответ дляy888
по-моему, вы только что чуть не захлебнулись собственным ядом.