Вчора замовила коляску,оплатила тільки пересилку.Людина обіцяла вислати зразу ж ,не вислала сьогодні дзвонимо спитатись чи вислали телефон не може прийняти дзвінка.Як думаєте обман? оголошення є і на олх і на кідстафі з 29 вересня.
Ответ дляnatalice
Я тоже так попала, не коляски не денег, вас развели
ніби по телефону спілкувались то не дуже було схоже на розвод,але дійсно добре що не всю суму йому вислали а тільки вартість доставки,хоча прізвище і імя коли сплачувала співпадало з тим що на сайті.Вже би знали на кому наживатись!
nnn1986nnn• 04 октября 2017
Попробуйте позвонить в приват, если на приват переводили. Вдруг успеете заблок
Ответ дляОля311
яка сума якщо не секрет?