Анонимарик• 09 октября 2017

Аїда Ніколайчук перемогла на японському шоу! Какая она все таки умничка!

Переможниця Х-Фактору, Аїда Ніколайчук перемогла на японському шоу заспівавши на їхній рідній мові
Аїда Ніколайчук перемогла в конкурсі карооке Mozart на японському телеканалі, випередивши місцеву знаменитість, передає Корупція.Стар

Аїда Ніколайчук стала тріумфатором одного з найбільш популярних телевізійних вокальних конкурсів в Японії- карооке-конкурсу Mozart-show.

Переможниця українського шоу “Х-Фактор” взяла участь у вокальному шоу Mozart-show і здобула перемогу над відомою японською співачкою Саей Асакура (Saya Asakura), виконавши в змаганні пісню японською

Суть вокального конкурсу полягає в тому, що два виконавці змагаються між собою, виконуючи одну і ту ж пісню. Переможця обирає не суддівська комісія, якій можна дорікнути в суб’єктивності, а караоке-машина! Цей чудо-винахід не тільки зчитує правильність попадання в слова, як це роблять спрощені її версії для світового використання, а й фіксує чистоту звуку, гучність голосу, необхідні тембри, мелізми, субтон, вібрації та інші нюанси мурашкопробираючого виконання.
мистерЛяпсус• 09 октября 2017
так ссылку на видео давайте..

автор Анонимарик • 09 октября 2017
http://www.amn.org.ua/shou-biznes/peremozhnytsya-h...
Я такая - жду трамвая• 09 октября 2017
Так. Наші люди талановиті. Дуже рада за неї !
MASHUNCHIK_BUKA• 09 октября 2017
Видела видео, хорошо спела,только она не победила в шоу в целом,а судя по таблице вышла в след -ий этап
Звязда• 09 октября 2017
Ой, рада за нее. В глубокие молодые годы я с ней работала вместе. в супермаркете, кассирами)) у нее шикарный голос)
Юпитерная• 09 октября 2017
круто!!!!!!
СофИрина• 09 октября 2017
Молодчинка!

Olenka338• 09 октября 2017
Аж слезы выступили о радости) Умничка! ТАКОЙ голос! ЕЕ можно слушать хоть на каком языке!!!
kalapynchik• 09 октября 2017
Умничка! Вот уж талантище!