Так точно!• 15 октября 2017
Вітамін д у віці 4-7 років
Хто давав і який? Ми частенько хвопіємо кашлчми всякими і почала сама читати, і лікар сказала що може бути правдою, що якщо світлі дітки , то їм по рвбно вітамін д давати і в більш старшому віці. Хтось давав в такому віці? Дозу 400 вдень чи більше?
Так точно!
• 15 октября 2017
Ответ дляOlya1202
7 років, теж цього року почала давати, 500 в день
Я на айхербу замовила в каплях. Там в одній 400. Поки так буду давати. А ви з якою метою?
ЭкстрасенсиХаЯ• 15 октября 2017
Вы где живёте ? Регион ?
Просто читала , что переизбыток витамина Д опаснее недостатка ...
Так точно!
• 15 октября 2017
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Вы где живёте ? Регион ?
Львів
Ответ дляЖивчик-счастливчик
У вас лето позади!!!! Какой витамин Д?
прочитайте, осінь, зима, весна рекомендується в не південних регіонах всім, і дорослим, і дітям, а не лише маленьким. На жаль з сонця його дуже мало отримуємо. Нам спочатку про це ендокринолог сказав давати, а потім я сама почала читати за це. Без вітаміну Д3 достатньої кількості не засвоюється кальцій (саме тому навіть препарати ідуть кальцій Д3) з їжі, а це зуби, кістки. І зуби мінятися починають саме з 6-річного віку.
’Особого внимания заслуживают дети, которые:
проживают в северных регионах или районах с высокой загрязненностью атмосферы;
от рождения имеют темную кожу;
долгое время находятся исключительно на грудном вскармливании – материнское молоко содержит минимальное количество витамина D;
недостаточно бывают на открытом воздухе.’
Я теж брала з айхербу, лише тваринки
от рождения имеют темную кожу;
Я теж брала з айхербу, лише тваринки
Герцогиня• 15 октября 2017
Сыну (5 лет) даю мультивитамины на протяжении всего года, в составе которых есть витамин D 400МЕ. Младшему сыну (1.3г) даю в каплях в такой же дозировке.
Выше правильно написали, не будет передозировки D, особенно у городских детей.
У меня подруга в Майями живёт, там педиатры тоже рекомендуют давать D на постоянной основе в профилактической дозе 400МЕ. Вот с чего бы это, солнца мало им там?)))
Так точно!
• 15 октября 2017
Ответ дляГерцогиня
Ок, дякую за відповідь