дівчата , потрібна порада як вберегти дитину від собак- собак без власника , дворняг, собак з власником, але без повідка.
сьогодні донька йшла від мене на метрів 40 попереду, я з сином взаді -малому в калюжках потрібно було шось шукати прутиком і т.д
вийшли з повороту чоловік з жінкою і дитиною на велосипедику і ще якась жінка, за ними вибігло 3 собаки. я кричу заберіть собак, відкличте від моєї дитини( мала притислася до забора спиною і стоїть не шивелеться, собаки повз неї пробігли- моя школа)
та жінка( власниця 2 собак) лиш до мене огризнулася , а собак до себе не підкликала
а чоловік почав доказувати, що його собака вдома закритий.а це не його і чого я на них кричу
я кажу-кричу , бо ви з собаками ідете
я як іду і не мій собака, але іде чужа дитина. то я відганюю того пса. допомагаю дитині пройти
а тут агресія-чоловік біля, якого його ж син навіть думки не мав , що іншій дитині страшно трьох собак
як так можна
думаю може той відлякувач від собак купити, чи ще можливо є якісь захисти
один раз їхали велосипедами і з одного двору купа шавок повибігала( там в калітці дверцята для собак були зроблені;((( шок) то власниця теж навіть не подумала їх відкликати , а лиш сварилася, і сказала .що нічого з нашою дитиною не трапиться
мала дуже сильно налякалася
ми вже тудою не їздимо, від тих собак подалі
виходить з такими темпами, або лиш машиною їздити, або завести добермана і з ним гуляти
але ж колись та вийде дитині іти самій , навіть до сусідів, а тут отаке чудо іти з собаками буде....
живемо в приватному секторі за містом
ще ґ
вулицею , де один хлопчик їхав велосипедом і собака вирвався з двору і покусав ногу, що аж зашивали не ходимо
дякую всім за поради;)))
я кажу-кричу , бо ви з собаками ідете
як так можна
мала дуже сильно налякалася
живемо в приватному секторі за містом
ще ґ
дякую всім за поради;)))
Ответ дляВикана
Так собачники с приветами почти все. У них самые добрые собачки и совсем не кусаются. Редко нормальных встретишь.
в нас гуляють з німецькими вівчарками, кажу потримайте поки ми пройдемо, а власник-мій собака вегетеріанець, кажу - мені параленьно які в нього смаки, потримайте і все
багато хто гуляє з породистими, то на повідку, або як бачать .що хтось іде, то тоді беруть на повідок
Совсем другая 2• 15 октября 2017
Купите отпугиватель собак.Ультразвук,от которого собаки бегут кто куда!
Он тут продается
Brichka_04• 15 октября 2017
Ответ дляSofiko
Научите лучше их любить животных! И себя тоже. А то с такой зашуганной мамой их скоро будут куры кусать!
Конечно, собачки ж не кусаются. Это просто люди зашуганые.
Очень Вас понимаю автор, особенно если собаки бродячие , недавно заезжали на заправку, Петровка, там целая стая, заправка метановая, нужно выходить из машины, мы стали в стороне, муж машину подогнал к колонке и пока ходил заправлялся - подбежала сначала одна собака, начала гавкать на ребёнка, потом подтягиваться вся стая и становиться кругом нас, собак много было, хорошо муж быстренько выехал с колонки и к нам подъехал, прямо чуть не на них и разбежались. Дома ребёнок вытащил мне рекламу из инета спрея какого-то, правда в США, который отпугивает собак, я думала уже поискать на амазоне и купить.
Ответ дляВикана
они в частном секторе, в селе.
Там все умеют себя вести и с собаками, и собак держат.
А если там село такое, что ни забора, ни ворот, то - ну такое село.
Они сами разберутся))
Это не про собачников, это про собак в селе.
Они сами разберутся))
Ответ дляСмуглЯнка
дякую
на рахунок спреїв , то потрібно близько бути до собаки і враховувати куди вітер дує, це як на мій погляд більш для дорослих
lelik-nolik• 15 октября 2017
Блин,все такие умные!Мою дочку когда ей было 5лет кусала такса на поводке.Идут себе такие два Божих одуванчика пожилых —бабушка и дедушка и каждого в руках по поводку с таксой.Мы с малой навстречу шли и не с того не всего такса вцепилась малой в ногу и повалила её так как скользко было,всё это происходило в считанные секунды.Я пока малую успокоила и штаны от комбеза подняла чтобы понять что с ногой ,бабулю и дедулю как ветром сдуло.Так у меня теперь малая всех собак боится как огня!
lelik-nolik• 15 октября 2017
Хоть бы кто с таким не сталкивался,советов не давали!Умные все со стороны!!!!!
lelik-nolik• 15 октября 2017
Людей надо бояться!Совет бл....!Я посмотрю что вы напишете когда вас или ваших близких покусают!
lelik-nolik• 15 октября 2017
Хоть я очень люблю животных но неадекватов которые их заводят надо учить хотя бы сумасшедшим штрафом ,чтобы понятно им было что такое животное и что они не знают что у этого животного в голове.
Ответ дляSofiko
а я люблю собак,но это не мешает им меня кусать и гавкать! Я не пойму к чему такие коменты,про любовь и не боязнь!!.собака опр. пород должна быть в наморднике. и точка!
Ответ дляАпочемучка
тема про те як вберегти дитину від собаки
тема не проти, не за собак і т.д
хто щось дієве може порекомендувати?
можливо відлякувачами користувалися( які саме дієві)чи ще чим? може є таке , що мені не знайоме
дякую за відповіді по темі
тема не проти, не за собак і т.д
хто щось дієве може порекомендувати?
дякую за відповіді по темі
Научите ребенка не шарахаться о собак, поди и не спровоцируете.
На самом деле, кусачих собак единицы
Ответ дляDani777
меня кусала собака и сильно, так что, теперь шарахаться всех?? И учить обозленности ребенка своего?
собаки мають бути чи на повідку чи у вольєрі
в батьків вівчарка , в неї є великий вольєр, на повідку виводять гуляти десь в поле чи осінню до річки, де людей немає
собака величезна і ніколи не було ніяких з нею проблем нівкого
але питання не в собаках
а як вберегти дитину
але питання не в собаках
а як вберегти дитину
Ответ дляizu
каких пород?? вот выше писали про такс, меня кусал пекинес, шавка типа болонки и овчарка, что то я таких в намордниках не вижу. А вот стаффы, питы и алабаи меня зализывали только. Намордники нужны чаще людям, в комплекте с успокоительными.
Никто не говорит, что на агрессивную собаку (по факту, а не по породе) нужно надевать намордник, но не тупо потому, что каким то невростеникам просто так хочется.. и они будут спецом провоцировать собаку.. я такое наблюдала уже
Ответ дляDani777
не сравнивайте таксу и стафа! если стаф нападет вы не отобъетесь!
Ответ дляАпочемучка
але питання не в собаках
а як вберегти дитину
але питання не в собаках
а як вберегти дитину
не у всех собаки проблемные и не у всех есть вольеры