21 октября 2017

Підкажіть чи буде писатись білий чехол на золотистому телефоні?) дякую

PS може хтось купував чи примірав)
Капитошечка 21 октября 2017
WHAT ???
Точная копия плова 21 октября 2017
heroes3 21 октября 2017
чехол носять неряхи і ніщєброди.
1. Хоче продати телефон.
2. Не вміють поводитись з речима.

Нормальні люди чохлів не носять.
Вилами по воде 21 октября 2017
Ну если ваш чехол страдает недержанием, то да, ПИСАТИСЬ белый чехол на золотистый телефон будет
heroes3 21 октября 2017
компанія епл загнала мільярди на дизайн айфонів, а вони їх в чохли по 5 грн пхають...
НуКаНаКа 21 октября 2017
Ответ дляheroes3
чехол носять неряхи і ніщєброди.
1. Хоче продати телефон.
2. Не вміють поводитись з речима.

Нормальні люди чохлів не носять.
носять-носять) за 5 коп з Алі експресу)
НуКаНаКа 21 октября 2017
Ответ дляheroes3
компанія епл загнала мільярди на дизайн айфонів, а вони їх в чохли по 5 грн пхають...
ну то шо? епл не втрачає від цього прибутків)
автор Кожугетовый ансамбль 21 октября 2017
Ответ дляВилами по воде
Ну если ваш чехол страдает недержанием, то да, ПИСАТИСЬ белый чехол на золотистый телефон будет
українську мову потрібно підтягнути....
писатись і пісятись різні по значеню слова.... але кому я це пояснюю!
автор Кожугетовый ансамбль 21 октября 2017
Ответ дляheroes3
компанія епл загнала мільярди на дизайн айфонів, а вони їх в чохли по 5 грн пхають...
а хто ж вам сказав що у мене епл?)
НуКаНаКа 21 октября 2017
Ответ дляКожугетовый ансамбль
а хто ж вам сказав що у мене епл?)
{СоJIнТсЕ} 21 октября 2017
Возьмите лучше прозрачный силиконовый! По мне белый не подойдет.
DianKa_Vurd 21 октября 2017
Ответ дляheroes3
чехол носять неряхи і ніщєброди.
1. Хоче продати телефон.
2. Не вміють поводитись з речима.

Нормальні люди чохлів не носять.
Серьезно??????? А я то думала, чехол для защиты при падении, от царапин и т.д. А оно вон как
DianKa_Vurd 21 октября 2017
Ответ дляКожугетовый ансамбль
а хто ж вам сказав що у мене епл?)
То який у вас?
heroes3 21 октября 2017
Ответ дляDianKa_Vurd
Серьезно??????? А я то думала, чехол для защиты при падении, от царапин и т.д. А оно вон как
та, треба контролювати себе і нічого не падає.
Навіть якщо подряпина буде, яка різниця?
DianKa_Vurd 21 октября 2017
Ответ дляheroes3
та, треба контролювати себе і нічого не падає.
Навіть якщо подряпина буде, яка різниця?
Я ношу так, как мне удобно
автор Кожугетовый ансамбль 21 октября 2017
Ответ для{СоJIнТсЕ}
Возьмите лучше прозрачный силиконовый! По мне белый не подойдет.
дякую
хоч одна відповідь нормальна)
автор Кожугетовый ансамбль 21 октября 2017
Ответ дляDianKa_Vurd
То який у вас?
самсунг j 510 золотистий
НуКаНаКа 21 октября 2017
Ответ дляheroes3
та, треба контролювати себе і нічого не падає.
Навіть якщо подряпина буде, яка різниця?
Не завджи виходить , розумієте? Якось було екстрене гальмування і новенький тоді 7 айфон полетів по салону , захисне скло тріснуло , добре що і чохол був. Може вас настільки дратують чохли в плівки , що ви готові міняти телефони або розбитим користуватись , а хтось ні. Ви головне не перейметесь через це))))))
автор Кожугетовый ансамбль 21 октября 2017
Ответ дляheroes3
та, треба контролювати себе і нічого не падає.
Навіть якщо подряпина буде, яка різниця?
мені незовсім це зрозуміло.... останій раз телефон на такнцях вилетів якби не чехол то був би розбитий екран.... а так чехол зцарапаний а телефон живий
heroes3 21 октября 2017
Ответ дляНуКаНаКа
Не завджи виходить , розумієте? Якось було екстрене гальмування і новенький тоді 7 айфон полетів по салону , захисне скло тріснуло , добре що і чохол був. Може вас настільки дратують чохли в плівки , що ви готові міняти телефони або розбитим користуватись , а хтось ні. Ви головне не перейметесь через це))))))
То точно, я готовий купити новий, купую собі редмі за 120$ і взагалі не хвилююсь, розіб´ється чи зламається - за ціною 1 айфона можу купити 5 нових Redmi.
DianKa_Vurd 21 октября 2017
Ответ дляКожугетовый ансамбль
самсунг j 510 золотистий
У меня такой чехол, только в другом цвете, очень удобный. Купила после того как стекло защитное разбила, поменяла, и в чехол одела)
НуКаНаКа 21 октября 2017
Ответ дляheroes3
То точно, я готовий купити новий, купую собі редмі за 120$ і взагалі не хвилююсь, розіб´ється чи зламається - за ціною 1 айфона можу купити 5 нових Redmi.
Дуже за вас рада
heroes3 21 октября 2017
Ответ дляНуКаНаКа
Дуже за вас рада