Совбез• 22 октября 2017
Мене обманули, і роблять говорять , що я сама все спортила...
Я пів року зустрічаюсь з іноземцем, ми переписували на початку, потім він приїхав до України.... Ми провели чудовий день.... Потім через місяць зустрілися в Варшаві... Потім в липні в Берліні.....коли, я була в Берліні , він я була в нього 4 дня, з яких один тільки провели разом, то він на роботі до 10 годині , то має зустріч....я не сварила.. просто ставилися з розумінням. Коли ми були разом в Варшаві та Берліні , я замітила, що до нього часто пише, якась Оля, я промовчала, ми з того часу не бачилися до жовтня, він говорив, що занятий дуже, багато роботи, але за той час встигнув два рази з´їздити на відпочинок з дочкою по тижню... Я також поставилася з розумінням.... Все ж таки дочка, і вони бачаться раз на місяць....добре . Приїхала я в жовтні. Зустрів , пішов на роботу... Все було добре... Вранці , до нього почала дзвонити Оля. Мабуть дзвонила більше 20 разів. .. потім написала , що хвилюється , що він не дзвонить .. . Я запитала , хто вона, він відповів , що колега...добре. я приїхала до нього трішки хвора, і в мене видно від переживання і хвороби піднялася температура. Я випила ліки та пішла в ліжко. Видно коли , я спала він з нею переписуватися, бо коли я зайшла в кімнату, він від комп´ютера встав, і тут прийшло повідомлення від Олі , щоб він не хвилювався і не дзвонив більше до неї. Я знову запиталася.... Він відповів, що вона в нього закохана. .. потім в туалеті закривався з телефоном. Я мовчала, потім сказала, що колеги таке не пишуть.. потім , бачила, що на фейсбуці на сторінках різних жінок сидить..... Повернулася я додому, вирішила, сказати , що я нього не тримаю, і хай іде, він сказав, ,що це не порузуміння, я одна в нього. Тут я зайшла на фейсбук, мені одна знайома попросила перевірити свого мачо чи не поведеться на мене..... Ну я також попросила , щоб вона добавився до мого і також перевірила..... І хоп.... Вона присилає мені скрін, де він пропонує їй зустріч. Я написала , що це таке , він почав на мене кричати, що я його зрадила цією грою...., Що зруйнувала , наші відносини, недовірою, ревнощами, що я занадто убога... Добавлю , ми переписується або здвонимо тільки ввечері, і він часто не відписувати мені ввечері, або відпише в опівночі...добре...і ще мені 33 років , а йому 52 років,.... Я знаю, що я також не права, що погодилася на цю авантюру.. він мене всьому звинувачує.... Що мені треба було краще мовчати завжди. . чи я правду роздула з мухи слона
Совбез
• 22 октября 2017
Чи я щось не розумію, яв мене вже голова не варить, маю температуру високу , вже чотири дні. ... Може я дійсно дурна
Кы-ы-ы-ця• 22 октября 2017
Ответ дляволосатое стекло
Навіщо він вам?? Якась нісенітниця...
Детсадовский полицейский• 22 октября 2017
Никаких отношений у вас и не было. Я не понимаю, чем вы руководствовались, когда думали, что у вас отношения.
Зря себе только нервы делаете.
Доставучая• 22 октября 2017
Ответ дляволосатое стекло
ответ - да! вы несколько раз его ловили ’за руку’ и сами себе не верите.
Зам. зав. Анонима• 22 октября 2017
Вы все еще с этим пердуном?? Вы писали раньше,я думала,что забыли о нем давно..
зачем он Вам?
40каградусная• 22 октября 2017
вы еще переживаете? он козел, он крутит одновременно с несколькими такими дурехами, вы у него по графику, очень удобно. Откройте глаза.
Я тут с краю постою• 22 октября 2017
это вы в гугле с русского на украинский переводили?
Ну не может нормальный человек, что знает украинский, так писать((((
Престидижитатор• 22 октября 2017
Ви самі бачите,що ваш кавалер в активному пошуку.Тому не марнуйте час на з’ясування хто і в чому винен,бо він все одно буде перекидати з хворої голови на здорову.
Кидайте його до біса і не мордуйтесь питанням правильно ви чините чи ні.Уявіть собі,що він ваш чоловік.Думаєте він зміниться?Так і буде ховатись з телефоном в туалеті,а ви будете нишпорити у його контактах.У вас лише букетно-цукерковий період,а він собі дозволяє флірти з іншими,що ж буде далі?
Гадаю,відповідь на своє питання ви таки отримали.
Совбез
• 22 октября 2017
Ответ дляЯ тут с краю постою
Тут, виправлення робить сам телефон
Девушка Прасковья• 22 октября 2017
Ответ дляволосатое стекло
действительно дура. еще и безграмотная. ужас, а не рассказ.
ПотеряласЯ Я...• 22 октября 2017
Ответ дляволосатое стекло
Есть немножко... раз вошла в положение, поняла и простила, второй, третий... НЕЛЬЗЯ быть такой терпилой! Об Вас так всю жизнь мужики ноги вытирать будут, а Вы... простите. Подумайте о произошедшем, научитесь себя любить и не давайте делать из себя дурочку.
Совбез
• 22 октября 2017
Ответ дляПрестидижитатор
Так ,отримала...
Кы-ы-ы-ця• 22 октября 2017
Ответ дляволосатое стекло
Так ,отримала...
Що в ньому такого класного?.. Невже нема нікого іншого....
Пульт от линолеума• 22 октября 2017
Ви одна з багатьох. Хочете грати в ці ігри, якщо приз вважаєте вартим - грайте, але будьте хитрішою.
А якщо не хочеться, чи приз так собі, для чого свій час марнувати. Переключайтеся на когось серйознішого.
Совбез
• 22 октября 2017
Ответ дляПлету интриги
Удалено администрацией...
А ви не подумали , що і мене температура 39, і я хвилююсь....
Доставучая• 22 октября 2017
Ответ дляволосатое стекло
при температуре 39 лежат и спять, а не не советчице простыни выкладывают.
Плету интриги• 22 октября 2017
Ответ дляволосатое стекло
По моему у Вас такая температура всю жизнь
Совбез
• 22 октября 2017
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Сама вже не знаю, в нас є багато спільних інтересів, ми можемо годинами говорити. З ним добре та затишно..
Совбез
• 22 октября 2017
Ответ дляБлoшка-матрешка
он хорошо вас спонсировал?
Зовсім не давав лишні гроші тільки на дорогу, і то буває не додасть
Доставучая• 22 октября 2017
Ответ дляволосатое стекло
во бабы пошли, уже от лапши на ушах радуются....
Тамбовский мел• 22 октября 2017
простите, но 4 свидания за полгода - это вы не встречаетесь, и никакие права заявлять на него не можете
вы приятно проводите время - не более того, никаких обязательств там нет и не будет
ну и в 33 связь с 52-летним иностранцем - это кроме меркантильности никак не назовешь, а мужик везде мужиком остается, хоть у нас, хоть за пределами страны
Совбез
• 22 октября 2017
Ответ дляДоставучая
Мені, нема з ким поговорити, запитати поради, а спати , не можу, все думаю. .... Думаю.... Думаю....