Нетутешня• 23 октября 2017
Муж сказал делать аборт
В субботу узнала, что с положении. Муж сказал делать аборт, так как финансово не потянет. Своего жилья нет, стабильной работы нет. Есть старший ребенок.
А я не готова. Плачу 2 дня.
Кто делал медикаментозный аборт? Как все прошло?
А я не готова. Плачу 2 дня.
pollyteika• 23 октября 2017
Ответ дляvasi4kina
В нас волнует женщина , а не малюк
Вас хвилює лише те, щоб хтось не був щасливішим.
Навіть не приховуєте, що приходите самоствердитись, почитаєте жорсткі історії про злидні та зради і заспокоюєтесь, що не так вже й все погано у вас.
nonsens100• 23 октября 2017
Ответ дляПуки-куки
Коли вони виростуть то зможуть розвиватися, а який розвиток у вбитих дітей?
Куда розвиватися ?
Розвиток йде з малечку . А це кошти и чималеньки .
Пуки-куки• 23 октября 2017
Ответ дляХи хи, ну ну
Женщине, беременной менее сорока дней от законного мужа, прерывать беременность не греховно, а порицательно (карахат). Если же плоду более сорока дней, то это делать греховно. Но для того, чтобы аборт не был греховным и до сорока дней, есть три условия: согласие мужа; согласие жены; разрешение специалиста (врача), что этим не будет нанесён вред здоровью матери.
Дозвіл від лікаря! І опис того що ця вагітність може зашкодити здоровю жінки або здоровю дитини причина аборту має бути
Пуки-куки• 23 октября 2017
Ответ дляnonsens100
Куда розвиватися ?
Тобто ті хто були в дитинстві бідними не можуть стати багатими потім або середніми? Брєд...
pollyteika• 23 октября 2017
Ответ дляnonsens100
Медаль на две стороны , если будет рости не нуждаясь ни в чем.....точно не будет жалеть..а если нет?
А якщо пошкодує, то завжди можна піти з цього життя, але це буде його рішення, а не батьків.
nonsens100• 23 октября 2017
Ответ дляПуки-куки
Из многодетных семей сечас -редкость . А жить все тяжелее .
Хи хи, ну ну• 23 октября 2017
Ответ дляПуки-куки
Откуда информация?
Но факт: аборт на ранних сроках в исламе не грех.
Хомяк с пастой• 23 октября 2017
Ответ дляБезВзяток
Ні, я з іншої сім´ї, мені самій уже більше, ніж тій мамі. Якщо порівняти з ними, то ми і не багатодітні зовсім)))
Своє життя і дозвілля на показ не виставляю. Нема що показати, хіба кошики з грибами))
А людина(автор)написала, що не хоче аборту, але їй почали писати, як це не страшно і не боляче, і яка вона буде щаслива без цієї дитини. Тому такі як я не змогли промовчати.
Якби не було бідних сімей з однією дитиною, я би теж так думала, що діти= бідність. А про ’дєцкіє’ більше чую від тих у кого 1-2 дітей, так що по різному буває.)
Не хоче, але в неї не проста ситуація. І ще й нема підтримки від чоловіка. Тому кожен пише свою думку. В когось були ссхожі ситуації і закінчились щасливо. А в когось щастя так і не наступило після народження дитини, але з’явилось купа проблем. Особисто я при таких вводних би не народжувала. Навіть зараз при тому, що в мене ситуація краща можливо фінансово, є житло, ще одну дитину народжувати не буду, навіть якщо не спрацює контрацепія.
Пуки-куки• 23 октября 2017
Ответ дляnonsens100
Слухайте в наші країні море бідних і середніх не всі бути багатими і навіть багаті стають бідними. Ну це ж не повід для убивства! Зрозумійте! Якщо колись ви обіднієте Ви ж не повбиваєте ваших дітей бо в них не буде преспиктив.
Хомяк с пастой• 23 октября 2017
Ответ дляПуки-куки
Вони життя бачили на відміну від тих яких убили ще в животі. І коли вони виростуть їх доля буде в їх руках.
Я не вважаю аборт на ранніх термінах вбивством. Їх доля пракично вирішена. Вже тут писали що в маргіналів народжуються маргінали. Що й підтверджується тим, що в старших дітей з цієї сім’ї вже є своїх дітей купа. Ні освіти, ні спеціальності, ні роботи ні досягнень.
pollyteika• 23 октября 2017
Ответ дляnonsens100
Важче ніж 100 років тому, чи 70 ?
Пуки-куки• 23 октября 2017
Ответ дляХи хи, ну ну
Откуда информация?
Гріх! Гріх . Без причини аборт гріх в Ісламі!
Tasha.Kasya• 23 октября 2017
Ответ дляnonsens100
Куда розвиватися ?

Пуки-куки• 23 октября 2017
Ответ дляХомяк с пастой
Ага ясно .. хто немає освіти роботи то вони на життя не достойні. Дякую що ви пояснили. В кожного з нас своя думка тому давайте не сперечатися.
Хомяк с пастой• 23 октября 2017
Ответ дляПуки-куки
Я б не хотіла так жити і своїм дітям побажати такого життя. Тому що на мою думку, це важке життя.
pollyteika• 23 октября 2017
Ответ дляlumonbka
Ира, Вы должны сами понимать, что аборт (выскабливание) может навредить организму не меньше. И это не сказки, к сожалению.
И роды не улучшают качество жизни, безусловно
Вона розуміє лише одне, чим менше у світі матерів та дітей, тим краще для неї.
Хи хи, ну ну• 23 октября 2017
Ответ дляПуки-куки
Основываясь на фетвах древних ученых разных мазхабов, изложенных исходя из хадисов и аятов Священного Корана, современные ученые делают следующие выводы:
Если с момента зачатия прошло 120 (сто двадцать) дней, прерывать беременность является харамом. Если со дня, как оплодотворенная женская яйцеклетка закрепилась в матке, прошло 120 дней, делать аборт – харам. Исключение составляют лишь случаи, когда жизни матери угрожает опасность.
40 дней. При совместном решении супругов разрешено делать аборт до достижения эмбриона 40 дней.
Промежуток между 40 и 120 днями. Прерывать беременность в сроке между 40 и 120 днями (со дня зачатия), разрешено лишь в следующих двух случаях:
Если дальнейшее вынашивание и рождение ребенка несет опасность жизни и здоровью матери, и это подтверждено квалифицированными врачами.
В случае подтверждения специалистами (врачами) рождения неполноценного ребенка. [5].
Вышесказанное заключение основано на постановлений от 29 сентября 1984 года, изданное Собранием фетв Кувейта. Однако, стоит отметить, что ряд современных религиоведов, ученых-теологов категорически против абортов.
Пуки-куки• 23 октября 2017
Ответ дляХомяк с пастой
От якщо будете в такі ситуації то що зробите?
Повбиваєтеся? А що з робити з половиною нашої держави повбивати? Бо вони бідні?
Хомяк с пастой• 23 октября 2017
Ответ дляlumonbka
А кто даст гарантию, что аборт сделает жизнь лучше?
Краще можливо не зробить, але не виникне додаткових проблем. Таких як втрата доходу через декрет, прив’язка до малої дитини мінімум на 2-3 роки, зростання витрат, поява додаткових клопотів .
nonsens100• 23 октября 2017
Ответ дляTasha.Kasya

Судяпо вашим постам , на Вашем образовании. Рожайте еще заек ....
Пуки-куки• 23 октября 2017
Ответ дляХи хи, ну ну
Це не правда аборт до 40 днів також гріх без поважних причин.
А Ви мусульманка? Автор мусульманка?
pollyteika• 23 октября 2017
Ответ дляХомяк с пастой
В передостанньому декреті, я заробляла 300 у.о на день.
А ви скільки поза декретом?
Ответ дляХомяк с пастой
рост трат и появление дополнительных забот, безусловно.
А доход может быть и в декрете, и довольно неплохой.
Но это все так же может выступить дополнительным стимулом для дальнейшего профессионального развития родителей.
Как и аборт может стать фатальным для каждого из супругов, а так же для семьи в целом
К сожалению, тут не предугадаешь.
nonsens100• 23 октября 2017
Ответ дляlumonbka
не перегибайте. Тот, кто хочет развиваться, развивает независимо от того, сколько миллионов есть у родителей.
Да, силы вкладывать нужно, но деньги - второстепенно
Ага. Завтра поведу ребенка на танцы. Скажу платить не буду . Так по вашему ? И моего ребенка будут учить бесплатно следуя вашей логике?
Tasha.Kasya• 23 октября 2017
Ответ дляnonsens100
Обязательно!
Хомяк с пастой• 23 октября 2017
Ответ дляpollyteika
В одній з подібних тем, я показувалв своїх нещасних дітей.
Ви покажете свого щасливого після мене?
Бо в тому випадку, все що бачила дитина опонента-це вата за 25 грн, в парку, раз в пятирічку.
Ви покажете свого щасливого після мене?
Я й не мала на увазі ні вас ні ваших дітей. Так як не слідкувала за вашими дописами і фото не бачила, окрім вашого в цій темі . В моєму дописі йшлось про сім’ю з 18ма дітьми, з яких жоден не має освіти, ніде не був, нічого не бачив. Точніше це була відповідь на те, що виглядати в 43 на 60 нормально і не в зовнішності сенс життя.
Не писала, що ваші нещасні і своїх показувати не буду.
Ви народжували без житла, роботи та без підтримки чоловіка і закінчилось все хеппі ендом?
Ответ дляnonsens100
У нас есть бесплатные кружки для детей. И бесплатные не равно плохие. В нашем городе тяжелее платные найти.
Есть платные 200-300 грн в месяц. По-моему, вполне подъемная сумма.
У старшего сына занятия 200 грн/неделя. Для дохода в 10-12 тысяч так же не слишком дорого.