lvs-k• 20 ноября 2017

Різдвяна Коробка 2018 - благодійна акція

Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.

РІЗДВЯНА КОРОБКА - щорічна благодійна акція
благодійна акція створена для того, щоб принести Новорічне диво в життя підопічних діток, діток інвалідів та позбавлених батьківської турботи і піклування.

Бабанська спеціалізована школа інтернат
(вул. Леніна, 17 ,с.м.т. Бабанка)

Нарешті готовий перший список діток на Новорічно- Різдвяні подарунки

Можете сміливо вибирати собі дитятко, для якого станете різдвяними янголом. Ну чи Миколаєм, Сантою, Феєю... Як і минулі роки буде чудово до подарунка, окрім іграшки, докласти корисні речі. дезодорант, бритвочку, шампунь, милко, щітка для волосся, зубна паста і щітка, солодощі, трусики чи носочки, прокладки дівчаткам від 13 років стануть дуже у пригоді. Якщо самостійно скласти подарунок не виходить, ви можете повідомити мене і я знайду одній дитинкі декілька дарувальників, і разом складемо подарунок. подарунок обовязково підписувати. номер дитинки і імя. обгортати будемо максимально однаково, бо минулого року були рясні сльози у малих діток, що отримали подарунок не упакований святково. тож якщо нема можливості запакувати у коробочку і обгорнути в папір, я допоможу це зробити. планую закупити подарунковий папір і в магазинах взяти коробочки. у них пакувати подарунки і завернути у гарній папір. але якщо у вас є така можливість - чудово. запакуйте в коробочку і підпишіть.
додатково до подарунків будемо намагатись зібрати солодощі і фрукти.

https://www.kidstaff.com.ua/tema-2372032.html

Нова Пошта - відділення № 2 Козубенко Людмила Володимирівна 0633428248, м. Умань
Делівері №2, Умань Козубенко Людмила Володимирівна 0633428248
список у коментарях
автор lvs-k • 27 ноября 2017
кстати, поделитесь идеями что можна деткам подарить в возрасте 6-8 лет девочкам и девочкам 15 и старше. может подбросите мне идею какую то . я у них желания не спрашивала, не знаю на что потяну, соотвественно решила смотреть по возможностям. да и девочки все не против сюрпризов. теперь ищу здесь что заказать интересного и у себя по магазинам хожу. но в какой то момент фантазия заканчивается.
старшим думаю косметику и средства по уходу за лицом, потом бритвочки - почти все дамочки ножки бреют, прокладки, трусы. что еще?

Iryna Kalush• 27 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
Ще такі ідеї дівчатка в ЛС написали, ділюсь з усіма. 140 Степан 15 взуття 44, можливо ми скинимось по 10-20 гривень і знайдемо йому тут взуття? ну дуже потрібно цій дитинцці допомогти. я б і його на себе взяла, але у мене вже занадто великий список діток, правда чомусь одні дівчатка, але я собі взяла тих, хто без фото. і ще Степанка не потяну. що скажете?
Або купити йому бу взуття і докупити теп що він хотів? Бо взуття це необхідність, він у тонких літніх красовках ходить.
Люда, давайте вказуйте № картки, куди можна було б перерахувати гроші для взуття Степанка. Так , як в нього ніжка складна, то обов’язково треба міряти. Я думаю, що всі разом ми назбираємо гроші для якісного, теплого взуття.
автор lvs-k • 27 ноября 2017
Ответ дляIryna Kalush
для взуття - 4149437857005977 козубенко люда
для солодощів - 4149497860111386 козубенко
Iryna Kalush• 27 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
сьогодні через термінал перерахую 200 грн і повідомлю.
Yagusya• 27 ноября 2017
+ 200 на солодощі відправила. Не поняла куда дл старичков отправлять.
illaria-k• 27 ноября 2017
на Лилю запишите мальчиков
150 Муленко Рома - одяг 146-148 см, нога22,5 см-тапочки, труси,носки, майка,піжама, шапка, рукавиці, підштанніки, спортивний
151 Муленко Ярослав одяг 130-134, нога 21,5 см тапочки, труси,носки, майка,піжама, шапка, рукавиці, підштанніки, спортивний
И напишите , пожалуйста что на них осталось покупать.
illaria-k• 27 ноября 2017
122 Макар Митя 7 р 122 см.
Брать на 122 рост курточку , или немножко больше на130?

автор lvs-k • 27 ноября 2017
Ответ дляillaria-k
122 Макар Митя 7 р 122 см.
так, думаю трошки на виріст можна. але 122 це могли поміряти вже трішки на виріст
автор lvs-k • 27 ноября 2017
Ответ дляillaria-k
на Лилю запишите мальчиков
на яку саме Лілю?
автор lvs-k • 27 ноября 2017
Ответ дляYagusya
поки туди ж, куди і діткам. Я окремо записую куди кому. бо більше картки нема. Думаю стареньким особливо ніхто не захоче допомогти. Тому не заводила ще одну картку.
автор lvs-k • 27 ноября 2017
46 В. Денис 11 лего сити
48 Г. Віталік 11 лего сити
62 Б. Максим 12 самолет на ру
105 Коваль Давид 11р Лего велике
140 Беднаж Степан 15 взуття 43-44, мило, шампунь
142 Шишков Коля 14 (на коляске) плеер чи програвач для диска, носки
автор lvs-k • 27 ноября 2017
Ответ дляYagusya
подумала, мабуть ще карточка потрібна. можливо сьогодні вирішу це питання
Nightflower82• 27 ноября 2017
Девочки
нашла тут носки по 6-7 грн
может кто то захочет докупить
поищите или в личку напишите я дам ссылку
и еще кто в городах где есть варус
шапки сейчас там по 30-35 можно купить довольно теплые
а в атб крем для рук есть по 5грн, тоже если каждый по паре штучек докупит вот и на старичков соберется)
Nightflower82• 27 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
46 В. Денис 11 лего сити
48 Г. Віталік 11 лего сити
62 Б. Максим 12 самолет на ру
105 Коваль Давид 11р Лего велике
я мыло шампунь положу еще в общую коробку, отдельно от основного моего подарка
для Степана и еще кому нибудь
автор lvs-k • 27 ноября 2017
Ответ дляNightflower82
для Степана и еще кому нибудь
Здорово. тогда пока Степана можно вычеркивать, возможно соберем ему на обувь и здесь или в магазине ему купим.
автор lvs-k • 27 ноября 2017
В крайним случае у меня деток тех что без фото целый список, будет им хоть по мелочи на подарок, если вы не против
illaria-k• 27 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
на яку саме Лілю?
на мою Лилю.))
fifnfy• 27 ноября 2017
Добрый день.
Скажите пож. , есть еще детки без подарка от Св.Николая?
illaria-k• 27 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
и что делать? можете узнать?

illaria-k• 27 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
по старикам непонятно, что именно и сколько?
автор lvs-k • 27 ноября 2017
Ответ дляillaria-k
на мою Лилю.))
поняла. остались тапочки и сейчас гляну что еще
illaria-k• 27 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
спортивные уже есть? и остальное?
автор lvs-k • 27 ноября 2017
Ответ дляХикориДикори
Добрый день.
46 В. Денис 11 лего сити
48 Г. Віталік 11 лего сити
62 Б. Максим 12 самолет на ру
105 Коваль Давид 11р Лего велике
И есть детки по которыым не будет фотоотчета. там с 3 года и больше девочек. девочки до 17
levaza• 27 ноября 2017
Люда, я взяла на Стену ботинки, у отца широкая нога плюс травмирования ступня.
levaza• 27 ноября 2017
Степу Беднаж
автор lvs-k • 27 ноября 2017
Ответ дляillaria-k
По старичкам есть их количество. заинтересуется ими кто-то или нет пока не понятно. но хочу хотя бы конфеток им купить и печенья с чайком.
fifnfy• 27 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
46 В. Денис 11 лего сити
48 Г. Віталік 11 лего сити
62 Б. Максим 12 самолет на ру
105 Коваль Давид 11р Лего велике
С 3х лет детки это какие?
levaza• 27 ноября 2017
автор lvs-k • 27 ноября 2017
Ответ дляХикориДикори
С 3х лет детки это какие?
их списка здесь нет, они у нас без фотоотчета. поэтому список не выставляла, но выше писала что руководство не разрешило фото, на это есть причины.
fifnfy• 27 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
Пусть без фотоотчетаыотоотчетв.
Можете тут написать кто без подарочка еще ?