Хто загубив свою собаку???
У парку Шевченка знайдено болонку з голубим ошийником!
Господарі, заберіть додому.
Собака наразі у мене на перетримці - але максимум до понеділка. Був нечесаний і грязний. ЙОго покупали і постригли (коротко), бо мав багато ковтунів
Господарі, заберіть додому.
Невже нікому не потрібна красива домашня собачка?
Бішони не линяють і не мають запаху. Абсолютно адекватний по відношенню до інши собак. На повідку ходить дуже добре - навіть краще ніж моя собачка) В мене теж вдома живе Бішон дівчинка. Собі цього хлопчика залишити не можу(
Zhanna1982• 01 декабря 2017
Ответ длянеДоЖиру
Пост в ФБ не пробували кидати?
Там швидше знайдеться хазяїн: новий або попередній.