Ряженка• 06 декабря 2017
державні аліменти
Підкажіть будьласка, Хто отримує державні аліменти в твердій г
рошовій валюті, з жовтня місяця потрібно подавати довідкупро доходи, Отже якщо заробітна плата 3 20,0 Tо aлементів державних вже більше не отримаємо, Отже чоловік не сплачує і держава не буде виплачувати допомага
Радостина• 06 декабря 2017
я не в теме, но хочу спросить, почему если зп 3200 то не будет алиментов? Это большая зп на двух с ребенком?
ЖаннаНеАгузарова• 06 декабря 2017
чого це не буде держ.аліментів? Чи це не ті, що чоловік має повертати державі? Мій так повертав колишній, бо довідки не заносив у виконавчу про сплату
я Кукарача• 06 декабря 2017
Я успела переоформить в сентябре. Про мой вопрос насчет 3200 - будут ли выплачивать или нет - консультант в собес ничего не сказала. Только. чтоб приходила через пол года ... к тому времени может много чего поменяться. Это ее слова