Угадайс• 09 декабря 2017
Как глупость и амбиции обрушили карьеру многим спортсменам
Я сама занималась бегом,как любитель и очень удачно.сейчас все обсуждают олимпиаду,я б поехала,сама по себе.Как в России обвалили будущее целому поколению.кратко скопирую,что нашла в обговорениях,точно сказано!
Здається, в Мордорі досі не зрозуміли, що оте вчораншє рішення МОК з відсторонення російської збірної від участі в зимовій олімпіаді 2018 в Південній Кореї - це ж не лише про одну окрему олімпіаду. Це НАЗАВЖДИ.
Бо МОК виключив зі свого складу олімпійський комітет Росії.
Щоб Мордор знову мав змогу п̶і̶д̶м̶і̶н̶я̶т̶и̶ ̶с̶е̶ч̶у̶ ̶в̶ ̶п̶р̶о̶б̶і̶р̶к̶а̶̶х брати участь в олімпіадах - треба, щоб його спочатку прийняли назад. А щоб це сталося - для цього Москві треба, обов´язково, в першу чергу, визнати створену нею систему державного допінгу, та принести офіційні вибачення.
А поки в Кремлі царює Пуйло - цього не буде НІКОЛИ.
З чим колишніх українських спортсменів, які з 2014 року, в очікуванні великих грошей за свої досягнення, перейшли до російського громадянства, я і вітаю.
Зокрема:
АННА БУРЯК (26 років) - п´ятиборство, Луганськ.
МАКСИМ ОБЕРЕМКО (39 років) - віндсерфінг, Крим.
ОЛЬГА МАСЛИВЕЦЬ (дружина попереднього) - 39 років, яхтсменка, Крим.
ОЛЕКСІЙ ОЛІЙНИК (38 років) - змішані єдиноборства, Харків.
МАРИНА ГОЛЯНКІНА (20 років) - синхронне плавання, Донецьк.
ВІРА РЕБРИК (28 років) - легка атлетика, Крим.
ВОЛОДИМИР ГРИГОР´ЄВ (34 роки) - шорт-трек, Сумська область.
ТЕТЯНА ВОЛОСОЖАР (30 років) - фігурне катання, Дніпро.
ЮЛІЯ МАНАГАРОВА (28 років) - гандбол, Кривий Ріг.
РЕГИНА ШИМКУТЕ (31 рік) - гандбол, Херсон.
СЕРГІЙ ЛАГКУТІ (31 рік) - велоспорт, Крим.
АРТЕМ ІВАНОВ (29 років) - важка атлетика - Дніпро-Крим.
ЕЛЕОНОРА РОМАНОВА (18 років) - художня гімнастика, Луганська область.
ПАВЛО ПАДАКІН (22 роки) - хокей - Донецьк.
ЄЛИЗАВЕТА ОШУРКОВА (26 років) - велоспорт, Донецьк.
ДАНИЛО ЛІСОВИЙ (19 років) - футбол.
ОЛЕКСАНДР БОНДАР (24 роки) - стрибки у воду - Луганськ.
ВАЛЕНТИН МОЛДАВСЬКИЙ (25 років) - змішані єдиноборства, Луганська область.
АРТУР АЙВАЗЯН (44 роки) - колишній офіцер ЗСУ, старший лейтенант прикордонної служби України - кульова стрільба, Крим.
Що особливо прикро для шахістів - саме з зимової олімпіади 2018 року шахи вперше в історії олімпійського руху включені до переліку спортивних дисциплін, поки що в якості показових, так що:
СЕРГІЙ КАРЯКІН (27 років) - шахи, Крим, та КАТЕРИНА ЛАГНО (27 років) - шахи, Львів - "пролітають" повз можливість заробити російських грошенят зі свистом.
Як самі бачите, більшість спортивних колаборантів вже досягла критичного для спортсменів віку. Але й для тих, хто зараз в своїй найкращій спортивній формі, ситуація складається кепська - Пуйло сидітиме в Кремлі, поки живе. А, зважаючи на те, що його батьки (звичайні чорноробочі, ще й блокадники) дожили: батько - до 88 років, мати - до 87 років, як на мене, навіть у 18-річної гімнастки Елеонори Романової не має жодного шансу потрапити будь-коли на Олімпіаду. Принаймні, під росіянським прапором.
Зокрема:
ДАНИЛО ЛІСОВИЙ (19 років) - футбол.
Помеха справа• 09 декабря 2017
Пусть все российские спортсмены перебираются в Украину. Тут для них будет достойное будущее.
Дедуськина бабуська• 09 декабря 2017
Мне, честно говоря, абсолютно безразлично будущее спортсменов в соседних странах. Хоть в России, хоть в Польше, хоть где.
А Вы, Автор, лучше не злорадствуйте, а идите и побегайте.
В рот не ложи• 09 декабря 2017
речь пока только о зимней олимпиаде, а почти все спортсмены которых вы перечислили выступают на летней.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 09 декабря 2017
Вы мозг не пробовали использовать по назначению?
Татьяна Волосожар уже дважды стала олимпийской чемпионкой. Родила. И явно не собирается на эту олимпиаду.
Все остальные могут выступать под любым флагом. Об этом уже все писали
Раздражевская• 09 декабря 2017
Интересно, сможете ли назвать фамилии спортсменов, которые поедут на олимпиаду от Украины? Сомневаюсь)))) а уж какое место с конца списка займут и подавно. Но обсосать российскую ситуацию- это ж для украинца просто СВЯТО))) у соседа корова сдохла))))
Ваше серое вещество не докумекало, что в своей стране у этих сппортсменов, да и не только у них, вообще нет никаких перспектив-от слова совсем. Потому что растить олимпийских чемпионов в стране- это огромные деньги, а деньги в нашей стране тупо крадут пети и миши, и им подобные, даже мало-мальски не делая вид, что поддерживают спорт, науку, медицину. Продолжать? Или просто будете стебаться дальше? Я уверенна, что эти спортсмены ни на секунду не пожалели о своем решении.
Аноним_1318• 09 декабря 2017
А к чему перечислять спортсменов, которые остались в Крыму, Донецке? У них был выбор, их кто-то обеспечил жильем здесь? Кто-то ждал? Посмотрите вчерашние новости про переселенцев и общагу Минюста.
Или они должны были назло мордору бросить спорт и пойти работать грузчиками в угоду вам?
Не судите, да не судимы будете.
Очень добрый аноним• 09 декабря 2017
Ответ дляРаздражевская
+100000
ПешитеБесАшипок• 09 декабря 2017
Автор, вы бы лучше поинтересовались, ну так для себя, на каком уровне наш спорт. Сколько площадок и ледовых дворцов в последнее время построено, да ладно построено, сколько отремонтировано, а бассейны, а нормальные гимнастические залы. Задумались? А теперь сравните жто с российской поддеркой спорта. Абы ляпнуть. То, что вы делаете называется псевдопатриотизмом, и мне мерзко, что я живу в одной стране с такими, как Вы.