Мрія• 14 декабря 2017

дріжджове тісто. Що не так?

Є у мене улюблений різдвяний пиріг з дріжджового тіста з чотирма начинками. Відповідно треба розкатати чотири пласти тіста. І в цьому проблема. Тісто таке що після розкачування одразу стягується, якби це пояснити, як резинове. Я його розкатала, а воно зменшилося, тобто не тримає надану йому форму. Сподіваюсь, хтомь зрозумів як це.
Це недрлік рецепту, щось з пропорціями? Чи в чому може бути причина?
З тістом різних видів дружу, така халепа тільки тут.
Царь-Матушка• 14 декабря 2017
Этоипервый год так?

ЭкстрасенсиХаЯ• 14 декабря 2017
Забагато муки,тісто дуже туге і мало в ньому повітря.
ПлюшкамиБалуюсь• 14 декабря 2017
Много муки
автор Мрія • 14 декабря 2017
Ответ дляЦарь-Матушка
Этоипервый год так?
Ні, так кожного разу
автор Мрія • 14 декабря 2017
Спробую класти менше борошна! Я звикла робити усе по рецепту, а тут не знала що зменшувати чи збільшувати. А борошно ж може бути не таким як у автора.
ARAIL• 14 декабря 2017
Много муки, например, если в рецепте 1 кг, лучше добавить грамм 700, хорошо вымешать, дать немного подойти тесту и уже добавить муку по мере необходимости. И попробуйте просеивать муку в тесто.
Аноним_1337• 14 декабря 2017
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Согласна. Скорее всего, Вы его забиваете мукой.
Рожки-да-ножки• 14 декабря 2017
или попробуйте другие дрожжи
Детсадовский полицейский• 14 декабря 2017
я роблю на три джгути: в один фініки, в інший: кориця, імбир, родзинки, курага, в трeтій макова начинка. Тісто роблю за рeцeптом https://gotovim-doma.ru/forum/viewtopic.php?t=9733, фіксую з сторін пeрнамeнтом(роблю по колу круг, як форму)або щe таке тісто з вдалою пропорцією

https://gotovim-doma.ru/forum/viewtopic.php?t=9733
https://pechemdoma.com/drozhzhevoj-pirog-s-tykvoj....
коли замішуєтe нe давайтe всю муку одразу(мука начe однакова, алe різна), а залишіть 20% , хай тісто підійдe за рeцeптом, а тоді при фінальному вимішуванні додастe нeобхідну кількість муки(з практики трошки мeншe підe муки), то вимішаєтe, щоб нe липло до рук і лeгко розкачати.
Жена миллионера• 14 декабря 2017
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
совершенно верно. Слишком тугое тесто.У уменьшить кол-во муки