Є у мене улюблений різдвяний пиріг з дріжджового тіста з чотирма начинками. Відповідно треба розкатати чотири пласти тіста. І в цьому проблема. Тісто таке що після розкачування одразу стягується, якби це пояснити, як резинове. Я його розкатала, а воно зменшилося, тобто не тримає надану йому форму. Сподіваюсь, хтомь зрозумів як це.
Це недрлік рецепту, щось з пропорціями? Чи в чому може бути причина?
З тістом різних видів дружу, така халепа тільки тут.
Аноним_1337• 14 декабря 2017
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Забагато муки,тісто дуже туге і мало в ньому повітря.
Согласна. Скорее всего, Вы его забиваете мукой.
Детсадовский полицейский• 14 декабря 2017
я роблю на три джгути: в один фініки, в інший: кориця, імбир, родзинки, курага, в трeтій макова начинка. Тісто роблю за рeцeптом , фіксую з сторін пeрнамeнтом(роблю по колу круг, як форму)або щe таке тісто з вдалою пропорцією
коли замішуєтe нe давайтe всю муку одразу(мука начe однакова, алe різна), а залишіть 20% , хай тісто підійдe за рeцeптом, а тоді при фінальному вимішуванні додастe нeобхідну кількість муки(з практики трошки мeншe підe муки), то вимішаєтe, щоб нe липло до рук і лeгко розкачати.
Жена миллионера• 14 декабря 2017
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
совершенно верно. Слишком тугое тесто.У уменьшить кол-во муки