14 декабря 2017

Мовознавці, допоможіть!

Сегменту чи сегмента ринку? як правильно відмінювати?
La_nata 14 декабря 2017
сегменту
РокерША 14 декабря 2017
можно и так, и так
автор неДодекаэдр 14 декабря 2017
Ответ дляLa_nata
сегменту
спасибі
Нога на ногу 14 декабря 2017
Напишите на русском. Сегмента рынка.
автор неДодекаэдр 14 декабря 2017
Ответ дляРокерША
можно и так, и так
знайшла на якомусь саті таке правило : є) терміни іншомовного походження, які означають елементи будови чогось, конкретні предмети, геометричні фігури та їх частини: атома, катода, конуса, радіуса, ромба, сегмента, сектора.
Але, як на мене, сектора - ріже слух
Повелительница лампочек 14 декабря 2017
У
автор неДодекаэдр 14 декабря 2017
Ответ дляНога на ногу
Напишите на русском. Сегмента рынка.
текст укр
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ 14 декабря 2017
Нога на ногу 14 декабря 2017
Ответ длянеДодекаэдр
текст укр
И что? Напишите весь текст на русском. Никто ж не запрещает.
Карпатський грибар 14 декабря 2017
Український правопис, параграф 48, пункт 3, підпункт д): Переважна більшість слів із зазначенням місця, простору має закінчення -у: лугУ, майданУ, світУ, сегментУ. Тут збірне поняття; якби було конкретне - напр. сегмента викройки, було б -А.
автор неДодекаэдр 14 декабря 2017
Ответ дляКарпатський грибар
Український правопис, параграф 48, пункт 3, підпункт д): Переважна більшість слів із зазначенням місця, простору має закінчення -у: лугУ, майданУ, світУ, сегментУ. Тут збірне поняття; якби було конкретне - напр. сегмента викройки, було б -А.
большое спасибо!
Брыкалка 15 декабря 2017
Я здесь всегда все проверяю: http://www.slovnyk.ua/?swrd=%F1%E5%E3%EC%E5%ED%F2&...