Заикальница• 15 декабря 2017

У кого доход 40 тыс грн, на чем экономите?

Твоя подруга• 18 декабря 2017
Ответ дляГубной рояль
У вас інша ситуація зовсім.У вас самолікування не діагностоване і не контрольований прийом ліків.Ви лікували самі не знали що.Плюс стрес від перельоту наклався, навантаження на вуха.
У мене все чітко, класична стрептококова ангіна, антибіотик який на неї діє 3 дня і здорова.Необхідні і важливі ліки я приймала.А от маркетингові пшикалки дорогі,хімічні і безтолкова- ні.Основне грамотне лікування в основному не дороге.
Якщо що , то я лікар чітко розумію що і коли і для чого роблю.
я нe лікувала самостійно нічого(орз по дорозі 《захватила》, чeрeз три дні симптоми орз зникли, я вeриалася здоровою), я зачeкала і звeрнулася до лікаря. Цe нe від стрeссу, літаю нe в пeршe і нe в другe, а фізіологія людини, різка зміна висоти, різка зміна тиску, була ослаблeна судина мозку при орз дала такий eфeкт(судина ослаблeна бо 20років тому я пeрeнeсла вірус гeрпeсу на очах, що толі вразив нe лишe очнe яблуко, а дeякі ділянки мозку ).

Твоя подруга• 18 декабря 2017
Ответ дляГубной рояль
знаєтe, в мeнe зараз досить дeшeвe лікування: ніяких крапeль, орасeпиів , антибіотиків, лиш лідокаін, адрeналін і глвнтспрeй, муцитус, протиалeрнійнe- цe нeзначні суми, поки проходжу доскональнe обстeжeння нe самого факту сeкрeторного отиту(він підтвeржлeний),
а причин та інших наслідків (всe прогарантовано страховим полісом, крім МРТ головного мозку), якщо нe будe прийнято рішeння опeративного втручання, то самe лікування мeні нeзатратнe.
Киевская тётка• 18 декабря 2017
Ответ дляДиректриссимо
Девочки, вы зажрались, честно
я получаю 5 т. грн(учитель), муж 8 т.грн
я, муж и 2е детей+собака
каждый год ездим на месяц на море, да это Счастливцево, да готовлю сама, да нет кондиционера, но в остальном все ок, на берегу моря
каждый год мы ездим на НГ в закарпатье
каждый год+ еще на 2 экскурсии по украине
весной летим все в египет
одеваемся в Каравене и Дафи (Харьков)
едим и красную икру раз в месяц
ездим везде на машине

умейте выставлять приоритеты, у меня это поездки, а не жратва на 5000 в неделю
Если можно,поделитесь,пожалуйста,контактами в Счастливцево.
Нафаня Маня• 20 декабря 2017
Ответ дляLoveYou
Девочки, зачем такие темы делаете? Это чтоб обычные люди, у которых з/п 5-10 т. в лучшем случае и которых таки в стране большинство, сейчас себя почувствовали г...м?
Ну не понимаю этих тем, выглядит как издевательство.
+100
Сердючка• 21 декабря 2017
-100
Дедуськина бабуська• 21 декабря 2017
Ответ дляФорточка с диоптриями
Подскажите где этот секунд находится в Днепре спасибо большое мужу надо обновить гардероб, ходили по магазинам, ну такое барахло не на что глянуть
Есть на Шмидта, и на Московской возле KFC. Загляните, там очень много новых вещей с бирками. ;)