Нога на ногу• 17 декабря 2017
Десна болит опухла красная..
Под здоровым зубом. Вчера пряник ела и что то как орешка кусочек попало, подерло, а сегодня такая бяка, и к вечеру сильнее болит и покраснело больше. Полощу елекасол сода, есть ангилекс, холисал и метрогил. Чем себя спасти, завтра на работу, попробую заскочить к врачу но не уверена...
Госпожа Белладонна• 17 декабря 2017
Кусочок міг попасти ’під зуб’ і викликати нарив по типу як скалка.
Тут краще до лікаря бо зсередини Ви його не то що не виколупаєте, а навіть не побачите.
***
Екстремальна терапія - полоскати максимально гарячою водою.
***
Просто болталка• 17 декабря 2017
Не водою,а водою з сіллю і содою,можна і краплю йоду(якщо нема алергії) додати,і не максимально гарячою-а добре теплою.
Госпожа Белладонна• 17 декабря 2017
Ответ дляПросто болталка
Це якби просто напухло... а тут є підозра, що кусок горіха застряг.
Просто болталка• 17 декабря 2017
Ответ дляГоспожа Белладонна
Це не важливо,воно також набряк зганяє