Манный комочек• 21 декабря 2017
А ви б купили на таких умовах квартиру?
Ось така ситуація. Сім"я із п"яти чоловік-двоє батьків та троє діток. Я у декреті, не працюю. Чоловік працює, платня біля 15-18 тис щомісяця. Жили у батьків, потім три роки тому купили, маючи двох діток, однокімнатну квартиру. Потім народилася третя дитинка. Вирішили розширитися. Думали купити двокімнатну на вторинному ринку. Свекруха каже, що лише на вторинному ринку потрібно купувати і категорично проти новобудов. До слова сказати, коштів на купівлю житла ні батьки чоловіка, ні мої нам не можуть дати, тому, рахую, що свекруха не має права так заперечувати купівлю новобудови. І тут чоловік каже: "Заходив на будівництво нового ЖК. Пропонують трикімнатну квартиру на таких умовах: пеший внесок- від 13-15 000 у. о. (ми маємо 13 500), потім другий внесок потрібно внести протягом року (грошей готівкою на цей внесок у нас немає, взяти ніде, потрібно буде продавати нашу теперішню квартиру), решта суми від вартості квартири - розстрочка на 30 місяців, без прив´язки до доллара. Ми чоловіком вважаємо, що це непогані умови, лякає лише, чи встигнемо зробити ремонт та продати квартиру, щоб внести другий внесок. А свекруха проти і все, каже "як будете платити другий внесок? А якщо не продасте свою однокімнатну! Що тоді???!" і так далі в такому ж тоні.
Дівчата, питання ось яке: ви б пішли на такий ризик? Чи купили б двокімнатну. Трикімнатна дуже хороша, планування гарне.
Результат:
вже голосів:
82 (58.99%)
1. Купувати трикімнатну. Умови більш, ніж вигідні.
26 (18.71%)
2. Слухати свекруху і купувати на 5 чоловік двокімнатну на вторинному ринку, тісно, зате без ризиків.
23 (16.55%)
4. Переглянути результат.
8 (5.76%)
3. Свій варіант.
Фиктивная• 21 декабря 2017
Автор,не ризикуйте,життя непередбачуване! Вибрала варіант 2.прислухайтесь до свекрухи. Чому зараз не купити 2х кімнатну,а потім і на 3кімнатну збирати,без ризику.
Манный комочек
• 21 декабря 2017
Дівчата, ті, що проголосували за свій варіант,-прокоментуйте, будь ласка.
Мона_Лиса• 21 декабря 2017
Ответ дляФиктивная
Погоджуюсь.
Манный комочек
• 21 декабря 2017
Ответ дляФиктивная
Просто не матимемо за що. Або двох або на таких умовах трикімнатну
Манный комочек
• 21 декабря 2017
Двоє школярів і менша сестричка, буде важко на вторинній двокімнатній, мені так здається.
Мона_Лиса• 21 декабря 2017
Ответ дляПросто звязда
Дозбираєте і купите, коли гроші будуть.
Аноним Анонимыч• 21 декабря 2017
Не рисковать однозначно! Я приблизительно в таких же условиях, даже лучше, но не рискую.
Аноним Анонимыч• 21 декабря 2017
Почему нет варианта продать эту добавить денег и купить трешку на вторичке?
Манный комочек
• 21 декабря 2017
Ответ дляМона_Лиса
Дозбираєте і купите, коли гроші будуть.
Назбирати не вдасться. Двоє школярів на носі.
Таракашечка• 21 декабря 2017
Сложно сказать. Вам же жить нужно будет где-то после того, как свою однокомнатную продадите. А потом ещё ремонт в новой квартире. И с новостройки разные сюрпризы бывают. Брат мужа покупал новострой, тоже в рассрочку. При получении документов на руки, застройщик для техпаспорт как-будто перемерял квартиру и «нашлись» лишние пара квадратных метров, которые нужно было оплатить по цене, которая в два раза выше начальной цены квадратного метра. Приятного мало.
Манный комочек
• 21 декабря 2017
Ответ дляАноним Анонимыч
Теж варіант.
Манный комочек
• 21 декабря 2017
Ответ дляТаракашечка
Забудовник надійний, видає відразу документи на право власності.
Корсет_на_шурупах• 21 декабря 2017
Озвучьте, пожалуйста, о каких суммах речь. На руках у Вас 13,5 тыс.$ Сколько двухкомнатная на вторичке? Сколько трехкомнатная?
Манный комочек
• 21 декабря 2017
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Двох-20-25, трикімнатна-30-35, все залежить від будинку/району розташування квартири/ремонту/поверху...
Безпринципная• 21 декабря 2017
Ответ дляПросто звязда
А трешка вторичка сколько у вас стоит? Я б этот вариант рассмотрела
Манный комочек
• 21 декабря 2017
Ответ дляБезпринципная
Також варіант, але кімнатки такі невеличкі (((
Нерадистка Кэт• 21 декабря 2017
Я такая впечатлительная стала. Пусть у вас все получится.
Но сдача дома может затянуться.
А на вторичке - ремонт. И двушка это больше, чем одна, но трешка лучше.
Если вам терпит и есть, где пожить, когда вы продадите однушку, то берите новую трешку.
Я сама в похожей ситуации. Сама не знаю, как поступить, но моя мечта, это как у вас новая трешка. Я к ней больше склоняюсь.
Но сдача дома может затянуться.
Вероятненько• 21 декабря 2017
Ответ дляПросто звязда
Вы можете не продать квартиру. Это огромный риск. С 3 детьми жить без ремонта в новостройке?
Флюорография гуся• 21 декабря 2017
Автор.вы должны понимать что купите абсолютно голые стены. Вложить нужно очень много чтобы довести до жилого состояния. Не рискуйте.время которое вы потратите на ожидание сдачи жилья плюс ремонт займет время не меньше чем вы насобираете на трешку. Мы вложились в новострой. 50000 отдали сразу.и не меньше 30000 ремонт.с мебелью
Манный комочек
• 21 декабря 2017
Ответ дляНерадистка Кэт
Но сдача дома может затянуться.
Будинок зданий, у першому вже проживають люди.
Манный комочек
• 21 декабря 2017
Ответ дляНерадистка Кэт
Но сдача дома может затянуться.
Ось і ми так хочемо великі світлі кімнати та чистий під’їзд...
Флюорография гуся• 21 декабря 2017
Ответ дляПросто звязда
Так не имееь права до сдачи жилья в эксплуатацию. Или дом уже постороен?
Безпринципная• 21 декабря 2017
Ответ дляПросто звязда
ищите варианты. У нас трешка обычная. Комнаты 20, 18 и 16. Кухня 15. Нам норм, тоже 5 человек
Манный комочек
• 21 декабря 2017
Ответ дляВероятненько
Забудовник дає рік часу і відразу після внесення першого внеску дає ключі, щоб робити ремонт.
Аноним Анонимыч• 21 декабря 2017
Ответ дляПросто звязда
А за сколько сможете продать свою однокомнатную?
Нерадистка Кэт• 21 декабря 2017
Ответ дляПросто звязда
А вы лично, к какому варианту склоняетесь?
Манный комочек
• 21 декабря 2017
Ответ дляФлюорография гуся
Будинок вже зданий.
Томатико• 21 декабря 2017
Ответ дляПросто звязда
Забула написати, що ми живемо в Хмельницькій області.
Хто забудовник? Будинок зданий?
Манный комочек
• 21 декабря 2017
Ответ дляФлюорография гуся
Вже збудований та зданий в експлуатацію, всі документи є.