Меряю от единицы• 09 января 2018

Новогодние представления, напишите, какие Вам понравились

Поделитесь впечатлениями, что понравилось, а что нет. Мы были только на Неверленде - не понравилось ни мне ни ребенку...
Госпожа_тамагочи• 09 января 2018
По местному совету ходили на Красавицу и чудовище в кукольній театр + новогодняя программа - ПОНРАВИЛОСЬ!
ПС: а если бы не неадекватное соседство бабушки с совершенно невоспитываемым внуком со всемми вытекающими - было бы вообще супер:)

Я такая боевая• 09 января 2018
Да, кукольный театр ’Красавица и Чудовище’ ! Я и 11летка в восторге. Хотя много деток и помладше было. Еще балет ’Щелкунчик’ в детском театре оперы и балета на Подоле. Тоже очень захватывающее
Здрасьтенька• 09 января 2018
На ’Волшебник изумрудного города’ в театре Леси Украинки с 5-леткой будет интересно? И где лучше взять места - партер или можно балкон (первый ярус),чтобы ребенку было интересно. (впервые пойдет во взрослый театр, в детские постоянно ходим).
Тихомандражная• 09 января 2018
Викрадач Риздва, были на балконах первый ряд.Малому понравилось
ir.zhuck• 09 января 2018
Івана Франка. Попелюшка - це краще що можна придумати. Там дуже якісна гра акторів і звук і ідеї. Під Новий рік там є і Святий Миколай. Краще брати місце по центру біля проходів, але їх розкупають за ДВА місяці.
(дитина попелюшку дивилась вже 4 рази).

Театр оперети. Аладін.
Красиве фойе і кафе. Красиві костюми. Є ялинка і Дід Мороз з конкурсами біля неї. Але треба бути жорстоким, щоб пробитись прорватись ухватити, це не для театру....
Але гра акторів і ідеї посередні. Нудьгувало дУже багато дітей.
Як театр не сподобалось

Палац юнацтва. Пошук різдвяної зірки.
Дитина в захваті. Ходили двічі. Вистави вже закінчились.
Плюс в тому, що за годину до вистави там розваги і вони на всі смаки, від танців біля ялинки до скелелазання...
Але мінус - не розділені місця в залі, а суцільна лавка. І біля нас місця були у сімейки з чотирьох осіб на 2 місця!

Щось іде в Планетарії. Цікаво б відгук тут почути. На наступний рік думаю туди вже. Бо, наприклад, в Івана Франка на Попелюшку 28 грудня, я купляла гарні місця за 2,5 місяці!!!