Солнечный зайчик• 13 января 2018
Опитування для мам про коляски
Мамочки цікавить ваша думка, сиджу в декреті і шукаю різні способи заробітку. На даний час шию текстиль для колясок на замовлення. Прийшла ідея ще реставрувати коляски оскільки досвід уже є. Собі ми нові коляски не купували бо тяжко знайти ідеальну тому звертала увагу на шасі щоб по вимогам мені підходило, а текстиль перешивала вдосконалюючи. Козирок подовжувала, опускала спинку повністю, корзини зручніші робила і т.д. робила все, що мені невистачало для комфорту. Питання в тому чи воно того стоїть таким займатись, чи буде попит? Шасі також реставрувала на своїх колясках, красила
Папобус• 13 января 2018
На этом сайте, продают такой готовый бизнес.)) посмотрите, может вам пригодятся идеи.
Скорая помощь• 13 января 2018
Может и будет востребовано. Главное так назвать услугу, чтоб люди легко могли Вас найти.
Солнечный зайчик
• 13 января 2018
Ответ дляПапобус
Ідей у мене багато щодо вдосконалення колясок бо своїх було шість уже. Також на замовлення шила текстиль вдосконалюючи, виконувала побажання замовника. Я думаю купувати старі і реставрувати продадаючи потім. От і думаю чи буде попит на таке. Мені це приносить задоволення бо ідей куча і буде на чому реалізувати. Коли на наших колясках не має, що уже добавляти то продаю. Чоловік свариться, а так буде привід коляски продовжувати реставрувати)
Гордая_птичка• 13 января 2018
Ответ дляИнста_Богиня
Если цена будет не заоблачной, то почему нет
Даже не так, цена должна быть на любой вкус. Сделайте пробно бюджет, средний и люкс класс. И посмотрите, что лучше пойдем
Мне нравится идея, я долго не могла выбрать коляску, очень долго. Нашла, но дошивала под заказ аксессураы
Солнечный зайчик
• 13 января 2018
Ответ дляГордая_птичка
А є мами які не хочуть цим займатись, замовляти і дошивати, тому і прийшла така ідея. Начну з бюджетних варіантів бо думаю на це більший попит буде, знаю по іншому власному досвіду уже.
Солнечный зайчик
• 24 января 2018
Ответ дляГордая_птичка
Коляску купила, перешила і виставила на продаж, аксесуари пока дошиваю але вказала, що в комплект входить. Надіюсь буде результат)
Гордая_птичка• 24 января 2018
Ответ дляИнста_Богиня
желаю удачи!