Чудо Ф_ф КеДаХ• 16 января 2018
Врачебная схема лечения
Планирую Б, не получается больше 2 лет.
Проблемы с гормонами:
Высокий - тестостерон свободный,тестостерон общий,дгаэс
Низкий-прогестерон.
Узд-синдром поликистозных яичников, цикл бывает и 30 дней, 80,100 дней.
У трех разных врачей разные схемы ,линдинет, регулон и ярина.
Насколько правильные назначения?
Проблемы с гормонами:
Низкий-прогестерон.
Насколько правильные назначения?
S4astyeSoMnoy• 16 января 2018
Але я вже народила, лікарі говорили, що 1 з 1000. Ми навіть не зациклювалися, просто розслабились. Через рік вагітність, правда майже всю вагітність на прогестероні. Бо мого мало було. А ще коли я завагітніла, лікарі здивувілися. і саме головне, так сказав лікар, отримувати задоволення від процесу. Тоді буде діло)