Фокус-Покус• 23 января 2018

Може піскажете як правильно щодо поставок

Між ТОВ 1 і ТОВ 2 договір не підписаний. Але ТОВ 1 оплатило виставлений рахунок від ТОВ 2. Є лише оплачений рахунок. ТОВ 2 поставило товар із запізненням на 10 днів, від чого діяльність ТОВ 1 дуже постраждало. Чи зможе ТОВ 1 законно і успішно потребували від ТОВ 2 оплату своїх збитків?
Зоркая Зорро• 23 января 2018
Гарантийное письмо, предварительный договор были? Если у вас нет документа, регулирующего сроки поставки и ответственность за их нарушения, то и спрашивать нечего...

автор Фокус-Покус • 23 января 2018
І як це вирішують цивилізовані люди?
автор Фокус-Покус • 23 января 2018
Ответ дляЗоркая Зорро
Нічого немає крім рахунку
Єдина Країна• 23 января 2018
Ответ дляФокус-Покус
І як це вирішують цивилізовані люди?
Договор есть? Читайе в договоре условия поставки и отгрузки товара
автор Фокус-Покус • 23 января 2018
Ответ дляЄдина Країна
Я ж два рази написала: договору немає.
Зоркая Зорро• 23 января 2018
Ответ дляФокус-Покус
Я ж два рази написала: договору немає.
нет договора - нет ответственности.