Тульский пряник• 23 января 2018

Українська мова 2 клас - питальне речення _ допоможіть будь ласка

Без охоти немає роботи.
Як поставити питання до слів "без охоти".

Я б поставила "без чого", але слово "без" також виділене, тоді "чому" чи можливо по-іншому. Дякую
kleo5555• 23 января 2018
может забейте в поиске гугл

ОдинРазНадетое• 23 января 2018
Вправа 246.1. Прочитай прислів´я. Поясни зміст.

1. Усе трудом славиться. 2. Без охоти немає роботи. 3. Без діла слабіє сила.

246.2. Постав питання до виділених слів за зразком: Чим усе славиться? Запиши складені питальні речення і прочи­тай їх виразно.

Без чого нема роботи? Що слабіє без діла?
Барышня_Смольный• 23 января 2018
без охоти немає чого? роботи
Очень-очень• 23 января 2018
ГДЗ Вам в помощь.
ОдинРазНадетое• 23 января 2018
Мне всегда помогает этот сайт ГДЗ разные предметы ответы на задания)))

http://ukrdz.in.ua/2-klas/
Бабульция• 23 января 2018
з вікпедії текст , судячи з нижче описаного то
без чого??

’’’’Прийменник з іншими частинами мови може вказувати на[джерело?]:

об´єкт дії: подарунок (для кого?) для сестри, писати (про кого?) про брата;’’’’
ОдинРазНадетое• 23 января 2018
Без чого нема роботи?
Редисочка• 23 января 2018
Вiд
Редисочка• 23 января 2018
А не не то

Анонимарик• 23 января 2018
Ответ дляОдинРазНадетое

усе чим славиться? а потом будут про укр.язык рассказывать по тв :))
трудом-труд чи робота?
Петриківна• 23 января 2018
Ответ дляАнонимарик
трудом-труд чи робота?
это для лохов. Депутаты своих детей такому не учат
ЭкстрасенсиХаЯ• 24 января 2018
О,мы сегодня тоже это задание делали!Ети его за ногу...