lilul990• Изменено сегодня в 01:06

Правова Європа опять шокує українців

Та шо ж такоє. Правова європа. Людське життя то найвища цінність. Свята Німеччина, оплот права і справедливості. Як же так? Це ж Україна страшний канцлагєрь. Ну куди ж ти Німеччино котишся (сарказм)

😯Німеччина НЕ надаватиме захисту українським чоловікам 23–60 років, які не мають звільнення від служби, а тим, хто незаконно перебуває в країні, загрожує депортація, — DW
автор lilul990 • 2 часа назад
Ответ дляАноним_
Что Украина помойка без будущего? Да, дошло уже пару лет как

АнтиТанкист• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Такі рішення не приймаються бо хтось попросив

Він і літаки постійно просить і багато чого, шо не дають і крапка
Лопатами воюють ? Як Кулеба казав
АнтиТанкист• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
В українського чоловіка більше проблем у Європі не буде - його просто звідти вишвирнуть
автор lilul990 • 2 часа назад
Ответ дляАнтиТанкист
Лопатами воюють ? Як Кулеба казав
Поговоріть самі з собою
АнтиТанкист• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Поговоріть самі з собою
Так , з вами - що проти вітру посцяти
АнтиТанкист• 2 часа назад
Ответ дляАноним_
Правова держава що спочатку не випускає а якщо і втікли , то отруює життя як може навіть дистанційно
Аноним_• 2 часа назад
Ответ дляlilul990
Одной Европой мир не заканчивается, да и речь идет о новых заявителях, а не о тех, кто уже давно там
Не надейтесь, воевать за эту хуйню возвращаться никто не будет
автор lilul990 • 1 час назад
Ответ дляАноним_
Це поки що тіки про новоприбулих. Важливий сам факт преценденту. Будуть всіх шерстити з часом
Аноним_• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Время на то, чтобы выбрать страну комфортнее есть. У моего мужа коллега вон вообще в Беларусь уехал, живет работает, причем уехал еще в 2024 году, другой в Таиланде живет

Майданщица• 1 час назад
Ответ дляПульт от линолеума
Я дійсно наївна. Все життя така була і такою залишаюся. Не можу нічого з цим зробити.
Не противно от себя самой? Как ощущаете себя в жизни?
ДикаВишня• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Мене якраз ні, я давно писала шо європа не така цяця як себе малює
А при чем здесь Европа, если это было требование Украины?
Вообще не факт• 1 час назад
Ответ дляСорока-ворона
Не ставила Україна на виїзд нічого.
Завжди при перетині кордону ставиться один штамп, де видно як людина іде- літаком або авто. А також стрілка вправо або вліво( в´їзд-виїзд) . І все , більше нічого на тому штампі не пишеться
ДикаВишня• 1 час назад
Ответ дляlilul990
По позначкам у паспорті
Ну, так а кто не выпускает официально своих граждан и ограничил их права изначально?
Котогосподиня• 1 час назад
Ответ дляинтайм_не_предлагать
А ще правильно буде не дати Україні гроші на війну. І це теж може бути, і скоріше б сталося
А ще краще б усіх проросійських ботів і ждунів депортувати на рашу, і тоді би війни в подальшому не було би, бо ніхто би рашу тут не чекав.
ДикаВишня• 1 час назад
Ответ дляlilul990
європа давала сірі паспорти, навіть якшо людина не могла надати загран з різних причин. Українські процесуальні дії ніяк не заважали європейцям легалізувати чоловіків

Тіки у них шось перемкнуло
Шооо? какие паспорта давала Европа? у моего папы не было загранпаспорта, его отправили в 22 году в консульство за справкой, и только вернулись в Украину он сделал новый паспорт, по настоящему беженство украинцев не принимали, и не принимают
Котогосподиня• 1 час назад
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Він не ухилянт)) він виключений з обліку. Я за себе переживаю та за доньку. Все рівно колись з України прийдеться виїжджати, я не бачу завершення війни, і от куди тепер?
Німеччина НЕ надаватиме захисту українським чоловікам 23–60 років, які не мають звільнення від служби, а тим, хто незаконно перебуває в країні, загрожує депортація, — DW

Ви і ваша донька чоловіки? Чи ви не читаєте про що тема? Ви не читач, а просто письменник))
ДикаВишня• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Ми про право на перебування у Європі а не про те на шо чоловік мав право в Україні.

Де їхня готовність всіх бажаючих легалізувати?
Всех желающих и легализируют) Испания, например при определенных условиях дает внж 4 года и всем детям 5 лет)
Котогосподиня• 1 час назад
Ответ дляАнтиТанкист
І супер що жіноча мобілізація обговорюється - скоро і ви борги державі віддасте
Та не лякайте мене так сильно, я з Києва нікуди не їхала, і мобілізації жіночої не боюся. То вам письменникам форумним за кордоном страшно, і пофігу під яким прапори жити, а мені не пофігу, як і більшості українців.
маринабаранова• 1 час назад
А что случилось? Что вас так потрясло?)
Ааааааа - вы наслушались сказок про демократию, права человека и рай на земле?)
Так вот - каждая страна преследует свою выгоду. И ради этой выгоды - она закроет глаза на всё, что её не касается.

интайм_не_предлагать• 1 час назад
Ответ дляКотогосподиня
Ні, саме так, якщо зелена влада хоче воювати та тероризувати власних громадян, отруювати їм життя, то з нею саме так і треба поступити. Рано чи пізно це станеться
АнтиТанкист• 1 час назад
Ответ дляКотогосподиня
То підете воювати щоб прапор був такий який потрібно
дамаБезСобачки• 1 час назад
Ответ дляlilul990
Так якраз дуже правова Німеччина. Не маєш права там перебувати, незаконно перетнув кордон - депортація. А що не так?
Любимка-анонимка• 58 минут назад
Ответ дляКотогосподиня

Ой, да почитайте останні розповіді наших , жінок, які нещодавно ось хотіли получити тимчасовий захист.
дамаБезСобачки• 55 минут назад
Ответ дляВообще не факт
А якщо Тису переплив чи в багажнику перетнув кордон, то штампу нема. Значить незаконно перетнув. Логічно?
Любимка-анонимка• 53 минуты назад
Ответ дляВообще не факт
Останні роки їздила потягом, немає штампа виїзду з України..
СамавиховуюКота• 41 минуту назад
Ответ дляРаспутница
Я два года назад говорила , что турнут они наших мужиков их жопу защищать
Это же очевидно
Не турнут. Все, у кого защита - находятся законно
Распутница• 41 минуту назад
Ответ дляСамавиховуюКота
Когда им будет надо - поменяют правила
Распутница• 40 минут назад
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Серьезно ? 😂😂
СамавиховуюКота• 39 минут назад
Ответ дляРаспутница
Когда им будет надо - поменяют правила
Пока не меняют, смысл переживать о том, чего нет?
Любимка-анонимка• 33 минуты назад
Ответ дляРаспутница
Серьезно ? 😂😂
Ну правда, тільки в´їзд стоїть. Паспорт не буду фоткати)))