Гигиенишвили• 27 января 2018
Ведмежа Вежа хто відпочивав?
Напишіть хто там відпочивав свої відгуки. І як там щодо дороги якщо їхати своєю машиною. По відгуках знайшла що дорога від Славського до готелю жахлива але вже вроді зробили дорогу.
Настя Снежок Воля• 27 января 2018
Научитесь пользоваться поиском, за неделю уже несколько подобных тем, своего ничего не могут придумать , только повторяют за кем-то
ШобВам_КакНам• 27 января 2018
Дорогу зробили років 2 тому, бо ми відпочивали влітку 2016, то дорога вже була новенька. Єдине що, то ціни у Вежі, для нас то багато. Були тиждень у Лісовій казці у пані Стефанії, погуглите, то недалеко від Вежі, нам сподобалося
Гигиенишвили
• 27 января 2018
Ответ дляНастя Снежок Воля
Мене цікавить хто був останнім часом. І саме дорога до самого готелю щоб їхати своєю машиною
Гигиенишвили
• 27 января 2018
Ответ дляШобВам_КакНам
Дякую. Гляну.