Малинка• 27 января 2018

Присвячується продавцям бу і не тільки

Люди ,майте совість і розум , і не треба буде стогнати що нема продаж. Запитую у продавця чи є в наявності , аона- так ,і номер карти ((( шок , після 2 запитання продавець починає нервувати , але як купити не уточнивши хоча б основне ,ти ж не уявляєш яке воно по каталожних фото. І я говорю про 3-4 запитання , не про 10 ,тут розумію злість продавця , хоча ,це його робота
Шукала бу речі для дітей ,для дому , за 4 гольфа і лосіни попросила скидку 50 гр , хотіла взяти за 300 а не 350 , продавець ні . купила нових гольфів і кофт по 50 гр і рада , якість шикарна і не недоноски .
chemist_po• 28 января 2018
В даному випадку на ситуацію треба дивитися з двох сторін, вам хочеться купити подешевше і нове бо ’недоноски’ для вас не одяг. В такому випадку ви шукаєте нові речі. ПРодавець купуує ці речі на вагу або поштучно, витрачає додатково на доставку. Якщо закуп йде на вагу, то там щей досить великий відсоток браку, який треба перекрити іншими речами, потім приходите ви і хочете купити 5 речей за ціною одніє базарної. При цьому вимагаєте 15% знижки, в супермаркетах ви ж не вимагаєте таку знижку бо ви мати, хоча там такі самі нові речі, а часто ще й гіршої якості.

Фекла Персиковна• 28 января 2018
Ответ дляЗоркая Зорро
а у меня был не состоявшийся покупатель футболки, спрашивает, Дд, длина футболки?
Цвет бордо? пишу: Добрый день! Цвет как на фото. Пишет: Мне нужен бордовый....поэтому спрашиваю... Уточню еще раз:бордрвый? Пишу:Цвет такой как на фото. Пишет: Розовый? Пишу На фото какой цвет? Пишет:Улачных продаж, бестолковая Вы наша))))) Вот такие бывают.....толковые....
а какой цвет на фото был? вам было сложно написать? мониторы тоже у всех разные.
я продавец, если что.
Зоркая Зорро• 28 января 2018
Ответ дляФекла Персиковна
я продавец, если что.
А ей тяжело было написать, что мне плохо видно и т.д. и т.п. Она сама должна решить, ей такой нужен цвет или нет.
Фекла Персиковна• 28 января 2018
Ответ дляЗоркая Зорро
Но ведь только Вы в реале знали какого цвета товар
Не по картинуе
А в живую
Зоркая Зорро• 28 января 2018
Ответ дляФекла Персиковна
Не по картинуе
А в живую
А вот на фото цвет точно такой же как на самом деле, поэтому я и писала так. И ей решать такой цвет или нет. Я написала что он бордо, отправила бы, а она сказала бы что не такой ней нужен (не с таким оттенком). Поэтому как знать....