Іринka• 14 сентября 2013

Пчёлки Кидстаффа помогают Нестору

Добро пожаловать в наш дружный улей:)
Присоединяйтесь к Благотворительной Ярмарке Нестора Алексеенко!

ВСЕ ЛОТЫ Ярмарки здесь:

https://picasaweb.google.com/107537578909103569457...

Благотворительные СП здесь:

Нестору Алексеенко 7 лет.

Диагноз - сосудистая мальфармация левой доли печени, печеночная недостаточность.

Эта болезнь смертельно опасна, у ребенка совсем мало времени!

Нестора мучают сильные боли и ужасный зуд по всему телу.

Он не может ни играть, ни учиться, ни даже отдыхать,
ведь ночью зуд усиливается и не дает уснуть.

Спасет жизнь ребенка только пересадка печени в Бельгии.

Цена жизни - 109 000 евро

Срок сбора - до 15 октября

* * * * *

Больше информации, документы и реквизиты для помощи:

тема на форуме -  https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=...

группа помощи ВКонтакте -  http://vk.com/ot_serdca_serdcu

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Правила Ярмарки прописаны в первом посте данной темы.

belnataha• 25 сентября 2013
Ответ дляkerchanka_p
девочки, помогите разобраться. какой складной ножик купить на подарок мужу - 150 мм или 91 мм? может ваши мужья подскажут?:)
Спросила у своего, сказал, что 91 мм это совсем детский, как маникюрный, конечно 150!

автор Іринka • 25 сентября 2013
Не треба в групі сваритись, призивати до совісті і, тим паче, соромити.
Люди й так з групи йдуть, кількість учасників поволі щодня зменшується.

Присоромлення дадуть лише зворотній ефект - ті, хто не помагає, їх не побачать.
А ті, хто помагав може, образяться. Мені завжди не по собі читати пости в дусі ’вам має бути соромно’.
belnataha• 25 сентября 2013
У меня тоже вопрос по ножам,кто у нас в продавалке брал, порекомендуйте кухонные хорошие, пожалуйста, в личку ссылки
kerchanka_p• 25 сентября 2013
Ответ дляbelnataha
да что-то выбор больше на маникюрный:) а 150 в одном экземпляре на розетке. спасибо!
Тасюня• 25 сентября 2013
Ответ дляІринka

Іринко, все йде до того, що група закривається.
kerchanka_p• 25 сентября 2013
Ответ дляІринka

согласна с тобой!
Тасюня• 25 сентября 2013
Ця група створювалася не для однієї дитини. І це треба розуміти.

belnataha• 25 сентября 2013
Ответ дляІринka

Я думаю, раз ты вступил в группу, то с целью помогать, а не наблюдать из любопытства, для этого не обязательно нажимать *вступить в группу*
Тасюня• 25 сентября 2013
Ответ дляbelnataha
100%. Якщо я не можу нічим допомогти, я ніколи в групу не вступлю. Отоді в групі буде видно реальний стан речей.
Balovana• 25 сентября 2013
Ответ дляІринka

Только хотела так написать!
Ругаться нельзя.
ЕвгенияПавлюк• 25 сентября 2013
Ответ дляbelnataha
я в некоторые группы, признаюсь, вступала, чтоб просто не потерять и ’потом’ помочь по возможности..
kerchanka_p• 25 сентября 2013
Ответ дляbelnataha
вообще на офи сайте написано длина в сложенном виде 85, а в магазине 150... не пойму. может то в сложенном, а там в разложенном
автор Іринka • 25 сентября 2013
Ответ дляТасюня
З чого ти таке взяла - закривається, нема сенсу в групі..?
Спад зараз не тільки у цій групі, зайди в той же Марафон, там теж усе дуже туго
Будь яка спільнота людей періодично переживає злети і падіння, але ж це не значить, що треба розбігатись.
У нашого ярмарку теж були такі періоди, коли тижнями не вдавалось навіть кілька сотень назбирати.
То хіба треба було закривати це все і сказати дівчатам: розбігаємось, бо від нас нема толку.
Нічого, спад пройшов, зараз знов розворушились.
Не бачу причин для песимізму абсолютно.

І ще такий момент - це група допомоги, а не група конкретної дитини.
Мені здається усі новини і пости про Ліліанчика треба викладати в його групі, бо тут вони явно відволікають від збору тій дитині, що потребує допомоги. І будуть відволікати й надалі.
Що заважає людям, які щиро вболівають за Лілі, вступити в його групу і там спілкуватись, а групі ’От сердца...’ дати можливість надалі помагати повноцінно дітям, мені не зрозуміло.
belnataha• 25 сентября 2013
Ответ дляkerchanka_p
Посмотри на сайте есть он-лайн консультант?
Balovana• 25 сентября 2013
Ответ дляЕвгенияПавлюк
Я точно так же.
К сожалению, многим нужна помощь, и прибавиви все суммы. получается немало - К СОЖАЛЕНИЮ, приходится выбирать, кому перечислить денежку.
автор Іринka • 25 сентября 2013
Ответ дляbelnataha
Наташ, я зараз учасник десь із двадцяти груп допомоги. Ну небайдужі мені ці діти, але помогти я їм ну нічим не можу, бо концентруюсь на двох-трьох підопічних, щоб моя допомога була відчутною хоча б для когось. Мені вийти з усі тих груп? Судячи з такої логіки, я ’холоднокровно спостерігаю’ і нічим не помагаю...
clair_• 25 сентября 2013
Ответ дляТасюня
Свєто,чоловік зараз збирається тобі відправляти. Ще не пізно?
Танюш,Деливери у нас приходит каждый день около 15, правда смотря когда из Киева отправили. Получается если сегодня,то завтра должна бы забрать.
А НП 3 раза в неделю,те приедет только в пятницу, а забирать уже нужно в суботу, но я надеюсь в пятницу днём выехать.
belnataha• 25 сентября 2013
Ответ дляІринka
Не бачу причин для песимізму абсолютно.

Я тоже так думаю - подскажите админам, может тогда немного устаканиться
belnataha• 25 сентября 2013
Ответ дляІринka
Ирочка, ты волонтер, ты смотришь, вникаешь, кому то передаешь и пошло по цепочке, таких как ты раз-два

clair_• 25 сентября 2013
Девчёнки,пока убегаю, завалилась работой
Тасюня• 25 сентября 2013
Ответ дляІринka
Не бачу причин для песимізму абсолютно.

Ну я ж там вище про це написала, що група створювалася не для однієї дитини. А щодо групи то це не тільки моя думка.
Тасюня• 25 сентября 2013
Ответ дляclair_
Він зараз виїхав. ДО 15 НЕ ВСТИГНЕ.
Тасюня• 25 сентября 2013
Ось що Інна написала, адміністратор у групі - Інна Драбовська
да, ребята... печально наблюдать картину в группе... что делать дальше, никто не знает..
Мышонок• 25 сентября 2013
Пчелки,добрый день !!!
Мышонок• 25 сентября 2013
Вопрос на засыпку - кто искал ШЕРШУЛЮ ? У меня есть,в отличном состоянии (что новый) могу продать
Мышонок• 25 сентября 2013
Ответ дляkerchanka_p
Я мужу какой-то дарила,как придет домой,спрошу сколько там мм,а то я уже забыла. Тоже долго выбирала.
Balovana• 25 сентября 2013
Ответ дляМышонок
Пчелки,добрый день !!!
Добрый!
Как твои мальчишки?
kerchanka_p• 25 сентября 2013
Ответ дляМышонок
скажите. мне не особо навороченный надо. такой присмотрела
http://rozetka.com.ua/wenger_classic_07_red_10709/...
автор Іринka • 25 сентября 2013
Ответ дляТасюня
Ну, так Інну можна зрозуміти - вона цю групу разом з Людою створювала.
І, звісно, їй важко від такої пасивності більшості учасників.
То давайте, замість того, щоб морально підтримати адмінів і творців групи, доб’ємо їх словами ’так, все дійсно безнадійно, закривайтесь’. Саме це зараз і відбувається, отаке добивання.
І учасники, які ще вагаються, залишатись чи ні, почитають таке і точно підуть деінде із групи з такими похмурими настоями адмінів і активних учасників.
А нові учасники, яких ми залучаємо розсилкою. Уяви, що ти нова людина, вперше заходиш в групу і читаєш подібне, що група ця вже неефективна і нікому не потрібна. Будеш вступати в такому випадку? так отож...
Тасюня• 25 сентября 2013
Ответ дляІринka
Іринко, мені сама Інна написала, що це, певно, останній збір. Я підбадьорювала її, просила, щоб групу не закривали, а тепер бачу, що жодного збору такими темпами в групі не закрити.