14 сентября 2013

Пчёлки Кидстаффа помогают Нестору

Добро пожаловать в наш дружный улей:)
Присоединяйтесь к Благотворительной Ярмарке Нестора Алексеенко!

ВСЕ ЛОТЫ Ярмарки здесь:

https://picasaweb.google.com/107537578909103569457...

Благотворительные СП здесь:

https://picasaweb.google.com/107537578909103569457...

Нестору Алексеенко 7 лет.

Диагноз - сосудистая мальфармация левой доли печени, печеночная недостаточность.

Эта болезнь смертельно опасна, у ребенка совсем мало времени!

Нестора мучают сильные боли и ужасный зуд по всему телу.

Он не может ни играть, ни учиться, ни даже отдыхать,
ведь ночью зуд усиливается и не дает уснуть.

Спасет жизнь ребенка только пересадка печени в Бельгии.

Цена жизни - 109 000 евро

Срок сбора - до 15 октября

* * * * *

Больше информации, документы и реквизиты для помощи:

тема на форуме -  https://www.kidstaff.com.ua/forum/viewtopic.php?t=...

группа помощи ВКонтакте -  http://vk.com/ot_serdca_serdcu

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Правила Ярмарки прописаны в первом посте данной темы.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

показать весь текст
kerchanka_p 15 сентября 2013
Вместе мы сила и можем многое!
автор Іринka 15 сентября 2013
Ответ дляkerchanka_p
на джинсики бронь. если кто ночью конечно не купит. а то я смогу думать только завтра...
Ок, бронь)
kerchanka_p 15 сентября 2013
Сумму большая и всего месяц -- ждем волшебников! и помогаем как можем!
автор Іринka 15 сентября 2013
І я дуже-дуже рада усіх бачити!
Надіюсь, до нашого вулика приєднаються нові бджілки
kerchanka_p 15 сентября 2013
А мы уже в топе!?
kerchanka_p 15 сентября 2013
Ответ дляІринka
І я дуже-дуже рада усіх бачити!
Надіюсь, до нашого вулика приєднаються нові бджілки
Ждем и приглашаем всех!!!!!!!!!!!!!!!
Тасюня 15 сентября 2013
Я з ВК прилетіла. Оля Волкова, може, до нас завітає. Але я випереджу.
Клуб Україна неодноразово допомагав дітям, які їдуть на лікування в бельгійську клініку Сент- Люк. 10 вересня 2013 Нестору на рахунок клініки було надіслано 1400євро, з них 600євро з благодійного концерту, а 800 євро- гроші, які надійшли на рахунок клубу Україна для Ліліана Урсу.

Усім нашим данським українцям низький уклін!
Androlenka 15 сентября 2013
Дівчата, які ж ви молодці, що відкрили ярмарку для Нестора. Хай вам Бог помагає!
Ви мабуть чули, що ми в Данії організовували благодійний концерт з Ксенією Симоновою і групою Вода, який пройшов дуже успішно і ми отримали
25 031кр,які вже перераховані на клініки в Німеччині, Бельгії , Білорусії.
За цими ссилками можна прочитати кому саме ми допомогли
http://klub.ukraina.dk/v1/article.aspx?aid=7244b0d...
На російській
http://klub.ukraina.dk/v1/article.aspx?aid=7244b0d...

П.с. На фото ви бачите двох маленьких україночок, народжених в Данії, з нашого клубу. Вони показують глядачам в залі картину Олега Шупляка , який намалював міську раду в нашому місті Вайле. Картина була продана за 3150кр(422евро) і всі гроші з продажу картини теж пішли діткам, в тому числі Нестору.
Тасюня 15 сентября 2013
А ми своєю чергою докладатимемо всіх зусиль, щоб допомогти Нестору поїхати на лікування!
Тасюня 15 сентября 2013
Ответ дляAndrolenka
Дівчата, які ж ви молодці, що відкрили ярмарку для Нестора. Хай вам Бог помагає!
Ви мабуть чули, що ми в Данії організовували благодійний концерт з Ксенією Симоновою і групою Вода, який пройшов дуже успішно і ми отримали
25 031кр,які вже перераховані на клініки в Німеччині, Бельгії , Білорусії.
За цими ссилками можна прочитати кому саме ми допомогли
http://klub.ukraina.dk/v1/article.aspx?aid=7244b0d...
На російській
http://klub.ukraina.dk/v1/article.aspx?aid=7244b0d...

П.с. На фото ви бачите двох маленьких україночок, народжених в Данії, з нашого клубу. Вони показують глядачам в залі картину Олега Шупляка , який намалював міську раду в нашому місті Вайле. Картина була продана за 3150кр(422евро) і всі гроші з продажу картини теж пішли діткам, в тому числі Нестору.
Я переглянула в Інтернеті його картини. Мені так сподобалися! Захід його визнає, а Україна скептично ставиться до його творчості. Талантам у нас заздрять. Молодець Олег!
автор Іринka 15 сентября 2013
Ответ дляAndrolenka
Дівчата, які ж ви молодці, що відкрили ярмарку для Нестора. Хай вам Бог помагає!
Ви мабуть чули, що ми в Данії організовували благодійний концерт з Ксенією Симоновою і групою Вода, який пройшов дуже успішно і ми отримали
25 031кр,які вже перераховані на клініки в Німеччині, Бельгії , Білорусії.
За цими ссилками можна прочитати кому саме ми допомогли
http://klub.ukraina.dk/v1/article.aspx?aid=7244b0d...
На російській
http://klub.ukraina.dk/v1/article.aspx?aid=7244b0d...

П.с. На фото ви бачите двох маленьких україночок, народжених в Данії, з нашого клубу. Вони показують глядачам в залі картину Олега Шупляка , який намалював міську раду в нашому місті Вайле. Картина була продана за 3150кр(422евро) і всі гроші з продажу картини теж пішли діткам, в тому числі Нестору.
Олічка, у мене бракує слів. Величезна дяка тобі за все, що ти робиш для діток!!!
kerchanka_p 15 сентября 2013
ДЕвочки, предлагаю благотворительную СП ТМ Одетта - трикотаж. хороший и качественный.
появились кофточки с таким рисунком - пока во всех размерах
автор Іринka 15 сентября 2013
Ответ дляkerchanka_p
ДЕвочки, предлагаю благотворительную СП ТМ Одетта - трикотаж. хороший и качественный.
появились кофточки с таким рисунком - пока во всех размерах
О! Зараз Одетту додам в альбом СП.
Ласунчик 15 сентября 2013
Девочки, предложите плотный гольфик девочке на р92-98
Тасюня 15 сентября 2013
Іринко, і тобі, і всім-всім бджілочкам за добрі серця!
Тасюня 15 сентября 2013
Ответ дляЛасунчик
Девочки, предложите плотный гольфик девочке на р92-98
Я не можу добратися у баули на балконі (як витягну один, попадають інші) - он Іринці обіцяла демікостюм!
Тасюня 15 сентября 2013
Ответ дляkerchanka_p
ДЕвочки, предлагаю благотворительную СП ТМ Одетта - трикотаж. хороший и качественный.
появились кофточки с таким рисунком - пока во всех размерах
Олю, записуй мене поки що на фото 1 - розмір 72. Ще щось замовлю. Я просто закохалася в цей трикотаж)))
автор Іринka 15 сентября 2013
Ответ дляТасюня
Я не можу добратися у баули на балконі (як витягну один, попадають інші) - он Іринці обіцяла демікостюм!
А ти вивалюй їх на ярмарок. Ми розберемо і не буде баулів))
Мышонок 15 сентября 2013
Ответ дляТасюня
Я переглянула в Інтернеті його картини. Мені так сподобалися! Захід його визнає, а Україна скептично ставиться до його творчості. Талантам у нас заздрять. Молодець Олег!
Танюш, ты по Ярославу уже заказ отправила ? Были модели постельного которые у них сейчас в наличии ? мне еще флисовый плед нужен.
Тасюня 15 сентября 2013
Я так і хочу зробити - буду помаленьку фоткати і виставляти, там, правда, половина не моїх, нам давали поносити)))
Ласунчик 15 сентября 2013
Ответ дляТасюня
Я не можу добратися у баули на балконі (як витягну один, попадають інші) - он Іринці обіцяла демікостюм!
Да,в такую погоду только на балкон заходить)
Тасюня 15 сентября 2013
Ответ дляМышонок
Танюш, ты по Ярославу уже заказ отправила ? Были модели постельного которые у них сейчас в наличии ? мне еще флисовый плед нужен.
Машуню, я кидала, які моделі в них. Зараз продублюю. Плед замовляй. Я завтра формуватиму замовлення, а в понеділок їм уже остаточно надішлю.
Ласунчик 15 сентября 2013
А кто собирал Трикобах? или уже собрали?
Тасюня 15 сентября 2013
МАшуню, ось артикули;
На даний момент на складі є такі артикули КПБ бязь набивна
2,0-спальний - R24, t45, R45, R40, tur156, tur160, tur161
1.5-спальний - R24, t8,t38,t43, R35, t28, tur161,tur160,pak1131,tur156,t16b, pak1003,R45,pak1049,t79,t24
автор Іринka 15 сентября 2013
Ответ дляЛасунчик
А кто собирал Трикобах? или уже собрали?
я збирала. чекаю відповіді від постачальника
на жаль, вони дозаказів не приймають
думаю, трохи пізніше зберемо ще раз це СП
Тасюня 15 сентября 2013
Ответ дляЛасунчик
Да,в такую погоду только на балкон заходить)
Мої сьогодні гуляти ходили - мала при цьому хвора)))
Тасюня 15 сентября 2013
Ответ дляІринka
я збирала. чекаю відповіді від постачальника
на жаль, вони дозаказів не приймають
думаю, трохи пізніше зберемо ще раз це СП
О, я приєднаюся. Дівчата поділяться інформацією щодо розмірів.
автор Іринka 15 сентября 2013
Ответ дляТасюня
Мої сьогодні гуляти ходили - мала при цьому хвора)))
мої теж вже третій день хворі, але прогулянка - це святе
нашому татові неважливо, яка погода на вулиці і як почуваються діти,
двічі на день прогулянки обов’язкові
Тасюня 15 сентября 2013
Ответ дляІринka
мої теж вже третій день хворі, але прогулянка - це святе
нашому татові неважливо, яка погода на вулиці і як почуваються діти,
двічі на день прогулянки обов’язкові
У нас аналогічно))) Сьогодні при дощеві. Але мала зараз зривається - ніс забитий, дихати не млже(((
автор Іринka 15 сентября 2013
Мені Валерія із групи ВК дала завдання знайти на ярмарку піжамку для дівчинки 2 рочків.
Мабуть, Одетту їй запропоную.
В яких СП в на ще є піжамки?