Меряю от единицы• 28 января 2018

Дівчата з Західної України,потрібен перевізник на роботу в Польшу

знайомі розповіли,що з ЗУ приватні перевізники відвозять людей безпосередньо на роботу в Польшу.
тобто одразу до самого роботодавця.можливо в є номера тел. чи вайберу.Буду вдячна за будь-яку інформацію
КротоТо• 28 января 2018
Ответ дляЛеди_на_драндулете
дякую,,шукали,але по безвізу нічого практично так і не знайшлось,їм вигідно візі оформляти людей,там повністю роблять пакет документів
https://www.olx.pl/praca/budowa-remonty/q-Elektryk... все электрики в Польше, смотрите каждое объявление, где есть условие для укр. граждан, люди так тоже ищут и ездят, оформляются на месте
автор Меряю от единицы • 28 января 2018
Ответ дляКротоТо
дякуююююююююююююююююююю
КротоТо• 28 января 2018
Ответ дляЛеди_на_драндулете
дякуююююююююююююююююююю
зарплату смотрите на меньше 10-11зл за час(это минималка) за 8 часов, жилье в основном у норм работодателей бесплатно( возможно 100-200зл комуналка) .Сейчас новые правила в Польше. Удачи мужу
автор Меряю от единицы • 28 января 2018
Ответ дляКротоТо
дякую Вам дуже за допомогу,перейшла по ссилочці,передивляюсь.і Вам успіхів в усьому.Дякую
Банка с бутылками• 30 января 2018
Ответ дляЛеди_на_драндулете
нам потрібно саме приватних перевізників,які відвозять вже безпосередньо на роботу
вы ищите того кто скорее кинет, все сами ищите и дешевле и лучше работу найдет