Привіт! Знайшла в інтернеті, що під Києвом є гірськолижний комплекс "Вишгора". Цікавить як там? Хто був, розкажіть? І чи є там сноутюби, хотіла б з дитиною покататися.
Ответ дляТусик12
Немає, лижі іпрокат, інструктор. Можна свої санки брати, мої каталися не льодянках
Дякую!
Наталья К.• 30 января 2018
Ответ дляElena2467
В этом году сноутюбов нет. На лыжах и сноубордах катаются, можно взять напрокат. Есть инструктор. Живу в 100 м.
А подскажите как там с осередями? Были давно, так очередь огромная была.