Цветочница• 01 февраля 2018
ФОП
Чи відкриє мені ФОП ЦНАП в Києві, якщо в мене прописка Київської області. І як знайти КВЕД? Читаю їх і не можу вибрати. Оптова та роздрібна торгівля різним товаром, надання транспортних послуг. Дякую хто підскаже
Цветочница
• 01 февраля 2018
Ответ дляУгги_в_горошек
Нет не откроет. Область по области открывает
Ясно. По телефону на це питання відмовляється відповідати. Але центр готово відкриває і по області, але коштує 320 грн
Угги_в_горошек• 01 февраля 2018
Ответ дляЦветочница
Можете в любом цнапе области например тех что возле Киева-Буча, Ирпень, Вишневое, Бровары