Кондуктор троллейбуса• 07 февраля 2018
Медичний облік
Якщо дитина стоїть на обліку в поліклініці дитячій. А мама по місцю продивання або роботи. І прийшовши у свою поліклініку відкрити лікарняний (для дитини)залишила карточку дитини у нового педіатра. Це означає що дитину знімуть з дитячої поліклініки і педіатр з маминої покладе на облік до себе ?
Кондуктор троллейбуса
• 07 февраля 2018
Не можу заснути передиваю що дитина залишилась в свої поліклініці. У себе в поліклініці це не уточнила тепер мучаюсь. А залишила картку бо думала що треба данні для відкриття лікарняного
Кондуктор троллейбуса
• 07 февраля 2018
Як завжди моя тупість та наївність. Ну чому не уточнити зразу у лікаря. Ну не тормоз. Така зла на себе жах
Бандитка Сью• 07 февраля 2018
Якщо ви не писали заяву, що хочете змінити поліклініку на імя гол. Лікаря, то ніхто вас нікуди не переведе
Кондуктор троллейбуса
• 07 февраля 2018
Ответ дляБандитка Сью
О дякую. Ні я нічого не писала. І писати не збираюсь. Мене влаштовує лікар і дит. Поліклініка. Ви мене заспокоїли а то вся накрутила себе. Аж не приємно бо не хочу образити лікаря який веде дитина не один рік
Кондуктор троллейбуса
• 07 февраля 2018
Ну як так можна. Сама з себе в шоці. Але у мене таке буває. І не розумію чому я так роблю. Сама ж розуміла що не зря лікар просить карточка лишити. Але надіюсь все мене
Кондуктор троллейбуса
• 07 февраля 2018
Питаю тут бо думаю вже зранку бігти в свою поліклініку щоб не допустити того щоб дитину перевели. А так якщо не писала надіюсь вони нічого не зроблять
Ростки жимолости• 07 февраля 2018
Ответ дляКондуктор троллейбуса
не понимаю, почему вы решили что переведут?
Кондуктор троллейбуса
• 07 февраля 2018
Ответ дляРостки жимолости
Бо вони зацікавлені перевезти до себе