Зоркая Зорро• 23 февраля 2018

Як відрізнити опрілість від шкірної болячки?

Ви все знаєте, тому звертаюся за порадою.
Як можна відрізнити опрілість (потертість) від шкірнох болячки (грибок, лишай)? Є якісь можливості чи підказки як визначити? Наприклад, як йодна проба, яку багато хто знає. Чи спрацює ця йодна проба на опрілості чи теж пофарбує? Які ще методи можна спробувати дома?
КтоЕслиНеЯ• 24 февраля 2018
Дерматолог Вам в помошЬ! На опрелость йод.... Это круто!

автор Зоркая Зорро • 24 февраля 2018
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Не хочу до дерматолога з такими дурницями. Прийду, а він скаже, з якого лісу вибігла, опрілість перший раз бачиш?
Хочу якось сама визначити перше чи вартує воно походу до лікаря?
Кривая спроса• 24 февраля 2018
а фото? не очень понятно о чем говорите....
ПАЦАНКА О• 24 февраля 2018
Грибок в дітей до року практично не можливий. Якщо вам це допоможе.
автор Зоркая Зорро • 24 февраля 2018
Дякую, дитина вже старша і займається контактними видами спорту.
Виглядає точно як фото опрілостей з гугла, але переживаю через спорт.
Його не болить, не свербить, не турбує, але ніби з грибком буває так само. Не мокне. Йодом я теж мазати не хочу, мазала б якби на тілі виглядало як лишай, а з опрілістю не знаю.
Я просто ніколи не бачила ні опрілостей, ні тих грибків, якими лякають батьків тренери.
галлея• 24 февраля 2018
Ответ дляЗоркая Зорро
опрелость лечат детской присыпкой ... сын полненький ? у моего 10 летнего на попе в этом году была опоелость ... запущенная ( дня два).. это жуть. спасла присыпкой и исключила сладкую воду
автор Зоркая Зорро • 24 февраля 2018
Ответ длягаллея
Повненький. У нього під рукою.
Я не маю присипки, але маю підсушуючу мазючку .
Теж більше до опрілості схиляюся, згадала, що сьогодні вночі він дуже спітнів, бо вкрився двома одіялами, міг натерти напевно.
галлея• 24 февраля 2018
Ответ дляЗоркая Зорро
Повненький. У нього під рукою.
присыпка лучше всего!!! крахмал как подручное средство... мазь не надо!!! важна гигиена- душ и промокать полотенцем осторожно это место и присыпка!!!! все сойдёт вот увидите! и пусть меньше и со
галлея• 24 февраля 2018
пусть меньше ест сладкого ..

автор Зоркая Зорро • 24 февраля 2018
Ответ длягаллея
пусть меньше ест сладкого ..