Без Баяна• 25 февраля 2018

Как Вам погода?

Киев -15 и солнышко, давно такого мороза не было.
Что в других городах?
По прогнозу в пятницу -20
мистерЛяпсус• 25 февраля 2018
Днепр. Холодно. -13. Ветра нет, солнце светит. Но на улицу выходить не хочется.

Тетя из министерства• 25 февраля 2018
Николаев. Час назад - 12 было. Солнца нет, но и не пасмурно. Прогноз обещает, что в течении недели еще холодней будет и снег.
Пожмаковна• 25 февраля 2018
Ппц просто, достала уже эта зима
Охотница• 25 февраля 2018
Одесса солнце и -8..ужас еще и снег навалил (всю зиму не было)
Тоска в носках• 25 февраля 2018
Холодно. -15 . киев. По прогнозу вся неделя такая будет. Хочется тепла и весну
Пописанная парта• 25 февраля 2018
Никогда так не ждала весны.....только вышла с затяжного больничного и снова заболела, трахеит ((((( идти повторно на б/л не вариант. От лекарств уже плохо, хоть бы прогноз погоды обманул.
Тетя из министерства• 25 февраля 2018
Ответ дляПожмаковна
Ппц просто, достала уже эта зима
У нас она только на календаре была. Я так надеялась, что она и не наступит. А тут на неделю морозы больше 10(
Жынси_на_флиси• 25 февраля 2018
Івано-Франківськ -12, ми в передмісті живемо, поруч Надвірнянська Бистриця - 16. Погода супер, вітру немає. Через годину збираємось і їдемо кататися. Подібних морозів очікувала, для мене вони не є несподіванкою.
В мене хресний був лісником і сином лісника, навчив мене прикметам. які працюють на всі 100. До прикладу: якою буде зима - визначайте по шишках на ялинах і смереках. Їхнє розташування передбачить зиму краще за всіх синоптиків, разом взятих. Низ дерева - початок зими, верхівка - закінчення. Цього року верхи ялин ломляться від шишок - маємо кінець зими з морозами і снігами
Жынси_на_флиси• 25 февраля 2018
Ответ дляПожмаковна
Ппц просто, достала уже эта зима
А що, краще слякоть, сирість і болото? І всі ходять зі шмарклями по коліно, грип і ОРВІ лютують?.. Це дуже добре, що вдарили морози, пригасить спалах грипу і вірусних інфекцій.

Тетя из министерства• 25 февраля 2018
Ответ дляЖынси_на_флиси
Прикольно. А весна какой будет, по Вашим прогнозам?
Пописанная парта• 25 февраля 2018
Ответ дляЖынси_на_флиси
Прикольно) спасибо за примету.
Пописанная парта• 25 февраля 2018
Ответ дляЖынси_на_флиси
Главное во время зима вспомнила, что оеа зима. Когда все уже переболели или по второму кругу пошли болеть. Школы третью неделю на карантине ((((
ПоЗиТиВнАя• 25 февраля 2018
Ответ дляТоска в носках
Де це у вас з автором - 15? Подивилася на свій Градусник - 10. І прогноз так же показує
автор Без Баяна • 25 февраля 2018
Ответ дляЖынси_на_флиси
Класс! А по лету есть прогноз?
автор Без Баяна • 25 февраля 2018
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Уже потеплело на 1 гр!)
parele• 25 февраля 2018
Жынси_на_флиси• 25 февраля 2018
Ответ дляТетя из министерства
Та я не дуже аж так вникаю, не є фанатом))) от за шишки врізалось в пам’ять... може що мала була і якраз тоді на лижах обходили в лісі на лижах з хресним годівниці для козуль, все таке яскраве було і цікаве))) Ще ні разу ця прикмета не обманула. Але якщо знов-таки відштовхуватись від дерев в лісі, то весна мала би бути раптова і напориста, потім десь в кінці березня-початку квітня раптове потужне похолодання на пару днів, і далі вже - весна повним ходом з різким переходом в літо. А як буде - побачимо...
Ванна Тазиковна• 25 февраля 2018
Днепр -12, солнце, с утра пролетали искрились еле заметные снежинки
Жынси_на_флиси• 25 февраля 2018
Ответ дляПописанная парта
Краще пізно... у нас тільки минулого тижня закрили і то - на підйомі рівня захворювань Це в місті, а сільські школи і не закривали - там доволі спокійно все

Жена сантехника• 25 февраля 2018
Ответ дляЖынси_на_флиси
Я согласна на такую весну как вы пишите.Сразу после этих морозов ждём весну,даже согласна на похолодание в конце марта-начпле апреля,а потом лето)
Жынси_на_флиси• 25 февраля 2018
Ответ дляПоЗиТиВнАя
може бути таке: залежить від розташування, наявності поблизу водойм, орієнтації за сторонами світу, навіть від поверху залежить. Франік - місто невелике: в центрі позавчора було -11, а на Каскаді -16, у нас, в Черніїві -14..
Жена сантехника• 25 февраля 2018
Ответ дляЖынси_на_флиси
Я из Киева
Нашу школу не закрывали
Класса 3-4 младшей школы закрывали на неделю
Жена сантехника• 25 февраля 2018
Ответ дляПоЗиТиВнАя
У меня в 7:30 на градуснике было -16
Киев
Академгородок
Жынси_на_флиси• 25 февраля 2018
Ответ дляБез Баяна
Класс! А по лету есть прогноз?
та я не дуже слідкую, тим більш, що літо не дуже цікавить в плані опалення (у нас свій будинок)
ПоЗиТиВнАя• 25 февраля 2018
Ответ дляБез Баяна
Уже потеплело на 1 гр!)
Прикольно :)
Я на Голосієво, у нас тепліше :)
Жынси_на_флиси• 25 февраля 2018
Ответ дляparele
фото
Ага, моя бабця казала ’Людям не вгодиш, холодно - зле, жара - знов недобре, пішов дощ - а бодай йому га’
qwerty 1• 25 февраля 2018
Ой а у нас -21 Класс!!!
Жынси_на_флиси• 25 февраля 2018
Ответ дляЖена сантехника
Знаєте, воно не дуже добре... а якщо ще й сухо буде.... землі треба вологу накопичити, в останні роки з цим біда. Навіть якщо взяти бжоли (у нас є вулики): коли все цвіте поступово, дощі перепадають - мед не встигаєш викачувати. А в останні роки за 2-3 тижні все відцвіло, ще й сухо було - меду пшик
Хлопаю ресницами• 25 февраля 2018
Ответ дляЖынси_на_флиси
И поавда) все ели с шишками сверху)
Я Главная• 25 февраля 2018
Я на даче в Черниговской области. Утром (в 7.00) было минус 20. Сейчас светит солнышко, под его лучами искрится снег, красотища - не описать!