Девушка Прасковья• 02 марта 2018
Что из вещей для детеныша взять в роддом?
Всем привет!))
Девочки подскажите, пожалуйста , какие вещички для ребёночка взять с собой в роддом?дату ставят на 8 апреля! Рожать буду в частном роддоме, (поэтому сумку в роддом собирать не нужно, все включено), но вещи для новорожденного нужны))) что пригодится?))
Цыпка• 02 марта 2018
Ответ дляДевушка Прасковья
Все включено, вплоть до зубной щетки! Единственное сказали взять малышки вещи , чтоб переодевать пока будем в роддоме!! Вот и я думаю сколько боди, человечков и тд и тп)))
Только человечки! Новорожденному, пока головку сам не держит, очень неудобно одевать что-то через голову.
Человечки -2 набора по 3 шт - итого 6 шт будет достаточно, имхо.
Это первые 0-3 месяца, потом 3-6 .... )) До года удобно человечки в любой сезон.
Цыпка• 02 марта 2018
Ответ дляМаша хороша
Я в звичайному пологовому народжувала. Зразу після народження 2 комплекта. Після народження одягають шапочка, кофточка, повзунки, шкарпетки і через 2 години одягають знов все чисте, коли переводять в палату: чоловічок, шкарпетки, шапка. Далі в мене було з розрахунку 2 комплекти на добу і один запасний. В мене була друга дитина, я ніби досвідчена. Але коли почала какати дитина, я три комплекти забруднила. Після кожного годування протирала навкруг рота кип.яченою теплою водою, випадково затекло за шиворот і т.д. Підсушити не було де, пісьнула, зригнула і т.д. В палаті шапочку і шкарпетки не одягала, чоловічки, в травні було жарко, тому боді теж носили, в палаті було 27°. Візьміть звичайні пеленки, вони не парять, валік під спину з пеленки байкової зробити, щоб спав на боку, для годування підстелити на руку, якщо до себе в ліжко брати, щоб не на вашій постілі лежав. Одноразові тільки при зміні підгузника. Я набрала купу речей, так ще і прав чоловік дома, сушив і приносив знов. Я 4 дні була в лікарні. Дома треба в 3 рази менше.
Плюсуюсь за обычные пеленки кроме разовых. Они пригодятся первые месяцы точно. Подушку для кормления брала свою, не захотела роддомовскую.
Маша хороша• 02 марта 2018
Ответ дляЦыпка
Є боді Татошка з кнопками по довжині українські, закордонні часто на запах є, теж не через голову одягати. Якщо перша дитна, то через голову важко одягати, з другою я за секунди одягала боді через голову, без усіляких проблем. Коли на животі немає застібок, мені було краще, бо я як викладала на живіт дочка зразу засипала і спала годину і більше. Так до місяців 6 спала виключно на животі і вдень і вночі.